تاریخ انتشار : یکشنبه 23 بهمن 1401 - 19:17
95 بازدید
کد خبر : 1013

افتتاح ۸۳ پروژه برق شهرستان رودسر در دهه فجر

افتتاح ۸۳ پروژه برق شهرستان رودسر در دهه فجر

به مناسبت دهه فجر انقلاب ۸۳ پروژه برق رسانی شهرستان رودسر با اعتباری بالغ بر ۱۸۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ريال مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفت.

به گزارش رصدرودسر،مدیر امور توزیع برق شهرستان رودسر در مراسم افتتاح پروژه برق روستای ناصر سرای بخش مرکزی این شهرستان اظهار کرد:با احداث ۱۱۲ متر شبکه فشار متوسط هوایی سیمی و نصب یک دستگاه ترانس ۲۰۰ کیلوولت آمپر و احداث ۱۲ متر شبکه فشار ضعیف زمینی و ۸۲ متر شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار، ضعف برق روستای ناصرسرای بخش مرکزی رفع شد.

وی از افتتاح ۸۳ پروژه برق رسانی در شهرستان رودسر با اعتباری بالغ بر ۱۸۳ میلیارد و ۹۸۰ میلیون ريال خبر داد و  افزود:این پروژه ها در ادارات تابعه رودسر،رحیم آباد،کلاچای،چابکسر و واجارگاه اجرایی شده است.

اکبر شادپور با اشاره به طرح نصب و تقویت ۱۸ دستگاه از ترانسفورماتورهای پربار با مجموع ظرفیت دو هزار و ۳۳۰ کیلوولت آمپر گفت: این طرح در راستای رفع ضعف برق در حوزه های شهری و روستایی شهرستان رودسر با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد و ۸۶۴ میلیون ريال اجرایی شده است.

وی با اشاره به اصلاح و احداث ۴۴ کیلومتر از شبکه های فشار ضعیف با کابل خودنگهدار در حوزه های شهری و روستایی با اعتباری بالغ بر ۷۹ میلیارد و ۹۱۰ میلیون ريال افزود:برای تامین برق متقاضیان حوزه شهری و روستایی، هشت هزار و ۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف احداث شده و بالغ بر ۳۹ میلیارد و ۴۵۱ میلیون ريال سرمایه گذاری شده است.

مدیر امور توزیع برق شهرستان رودسر با اشاره به اینکه برای تعمیرات و نگهداری تاسیسات و شبکه ها و روشنایی معابر بالغ بر شش میلیارد و ۷۵۵ میلیون ريال هزینه شده است، بیان کرد: تمام تلاش مجموعه شرکت توزیع برق به سرانجام رساندن پروژه‌هایی است که دارای قرارداد بوده تا مردم از نعمت برق پایدار برخوردار شوند. 

گفتنی است که به مناسبت دهه فجر انقلاب یک پروژه برق جهت رفع ضعف برق عمومی و بهبود ولتاژ مشترکین خیابان شهید محمدنیا در لطر نوده کلاچای با نصب یک دستگاه ترانسفورماتور ۱۰۰ کیلوولت آمپر به صورت نمادین از پروژه های برق کلاچای مورد افتتاح و بهره برداری رسید.

نمونه پروژه اجرا شده در حوزه اداره واجارگاه شامل نصب یک دستگاه ترانسفورماتور ۱۶۰ کیلوولت آمپر و احداث ۴۰۹ متر شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار مدار دوم جهت رفع ضعف برق واقع در نبش خیابان شهدای این شهر مورد افتتاح واقع شد.

نمونه پروژه اجرا شده در حوزه رحیم آباد شامل نصب یک دستگاه ترانس ۱۲۵ کیلوولت آمپر به همراه احداث ۴ متر شبکه فشار ضعیف زمینی و اصلاح ۶۲ متر شبکه فشار ضعیف سیمی با کابل خودنگهدار جهت رفع ضعف برق مشترکین کوچه بابایی واقع در بلوار آیت  الله معصومی اشکوری این بخش مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

نمونه پروژه اجرا شده در حوزه چابکسر شامل احداث ۹۲۲ متر خط ۲۰ کیلوولت با نصب ترانس ۷۵ کیلوولت آمپر با ۶۴۲ مترشبکه فشار ضعیف هوایی و احداث ۲۰ متر شبکه فشار ضعیف زمینی روستایی بی برق مازکله پشته این بخش نیز در دهه فجر مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

پایان پیام /

خبرنگار:منور شعبان پور

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.