• تاریخ: مارس 26, 2021
  • شناسه خبر: 28200

پیام نوروزی رهبری معظم انقلاب باید فصل الخطاب همگان قرار گیرد

امام جمعه موقت کلاچای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ را وظیفه همه آحاد مردم دانست و گفت:پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب باید فصل الخطاب همگان قرار گیرد و مردم اصلح ترین فرد را انتخاب کنند. ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام والمسلمین علی قربانپور امروز در خطبه های نماز جمعه شهر کلاچای بر ضرورت توجه جدی و همه جانبه به کلام نوروزی رهبری معظم انقلاب در ابعاد و اشکال مختلف بویژه موضوع انتخابات، مشارکت گسترده مردم در صحنه انتخابات و معرفی فرد شاخص و اصلح تاکید کرد.

وی با بیان اینکه معظم له در لحظه تحویل سال نو مباحث مهم،ارزشمند و گوهر بار در راستای نامگذاری سال و لزوم مشارکت حداکثری در انتخابات بیان داشتند ،افزود: همه این موضوعات باید فصل الخطاب همه مسئولان نظام قرار گیرد تا راه توسعه کشور با شدت و حدت بیشتری ادامه پیدا کند.

امام جمعه موقت کلاچای در بخش دیگری از سخنان خود با گرامیداشت ولادت حضرت علی اکبر (ع) بر ضرورت تاسی از راه و اندیشه آن حضرت از سوی جوانان خواستار شد.

وی با گرامیداشت فرا رسیدن نیمه شعبان ابراز امیدواری کرد همه ما به عنوان منتظران واقعی آن حضرت تلاش کنیم تا زمینه ظهور آن حضرت تعجیل شود.

قربانپور همچنین پدیده سگ گردانی را عملی زشت و نکوهیده دانست و گفت: متاسفانه شاهد ترویج فرهنگ غلط سگ گردانی در جامعه هستیم که این موضوع  برای ما بسیار آزار دهنده و غیر قابل پذیرش است.

خبرنگار عباس جعفری

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست