• تاریخ: مارس 19, 2021
  • شناسه خبر: 28197

لزوم توجه مسئوولان به وضعیت اشتغال و ازدواج جوانان کشور

امام جمعه املش با تاکید بر لزوم توجه به وضعیت اشتغال و ازدواج جوانان جامعه گفت: جوانان به عنوان سرمایه های کشور نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئوولان هستند. ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه املش که در مصلای این شهر برگزار شد با اشاره ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان اظهار کرد:بزرگترین اقدام برای جوانان جامعه فراهم کردن اشتغال و تسهیل گری در امور ازدواج آنان است.

وی با اشاره به اینکه جوانان در دوران هشت سال دفاع مقدس رشادت ها و ایثارگری های فراوانی در دفاع از اسلام و مملکت از خود نشان دادند، افزود:جوانان به عنوان سرمایه های کشور نیازمند توجه بیشتری از سوی مسئوولان می باشند.

وی با اشاره به انتخابات شوراها و ریاست جمهوری تصریح کرد: مهم ترین چیز در انتخابات تلاش برای مشارکت حداکثری مردم است که از این طریق دشمن ناامید شده و سیلی محکمی از ملت انقلابی ایران می خورد.

امام جمعه املش با تأکید بر لزوم توجه مردم به انتخاب خوب و اصلح در انتخابات آینده گفت: حل مشکلات کشور در گرو انتخاب دولت جوان، انقلابی و حزب الهی است تلاش کنیم با حضور حداکثری در خصوص سرنوشت خود تصمیم بگیریم.

وی با اشاره به شیوع ویروس منحوس کرونا در سال ۹۹ و از دست دادن عده زیادی بر اثر ابین بیماری بیان کرد: یک دستاوردهای بزرگ علمی متخصصان کشور ساخت واکسن کرونا بوده که به‌رغم همه محدودیت‌ها و تحریم‌ها این واکسن تولید و دنیا را مبهوت کرد.

رنجبر با اشاره به اجرای طرح مواسات در رفع مشکلات معیشتی مردم گفت: درحالی‌که همه مردم در شرایط سخت اقتصادی با مشکلاتی رو به بودند اما به رهنمودهای رهبر انقلاب لبیک گفته و در کمک مؤمنانه به نیازمندان جامعه سربلند شدند که این کمک ها همچنان ادامه دارد.

 وی کرونا،تحریم ها و کم تدبیری برخی از مسئوولان را مثلث شوم سال ۹۹ خواند و افزود: بی‌تدبیری و کم‌تدبیری مدیران نالایق سبب شد تا ملت دچار مشکلات اقتصادی و معیشتی زیاد شوند و موجبات نارضایتی مردم فراهم شد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست