• تاریخ: مارس 18, 2021
  • شناسه خبر: 28194

جعفر عابدینی برای انتخابات دوره ششم حضور نمی یابد

عابدینی با اشاره به درخواست های مکرر مردم برای حضور مجدد در انتخابات دوره ششم گفت:برای انتخابات این دوره حضور نمی یابم اما ترجیح می دهم فضا برای حضور جوانان فراهم شود. ...

به گزارش رصدرودسر،جعفر عابدینی چهره ای سرشناس، متواضع، او را با ورزش کشتی میشناسند ،توفیق خدمتگزاری به مردم در شورای شهر کلاچای به مدت ۲۲سال، موید اعتماد عمومی مردم به عملکردها و کارکردهای وی که توانست اقبال عمومی. مردم را به خود جلب و جذب نماید اما خلا حضور او در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر کلاچای برای همگان سوال بر انگیز شده است و علاوه بر شهروندان، رقبای او نیز دچار تردید و نگرانی شده اند به لحاظ اینکه آمدن وی مطمئنا باعث افزایش تنور داغ انتخابات می شود، اما آقای عابدینی با حال خوشرویی و تبسم به این سوال ما در یک نگاه کوتاه پاسخ داد که میخواهم عرصه را برای حضور جوانان فراهم کنم  تا آنان در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی های شهر ورود و وارد میدان خدمت شوند.

وی افزود: اگر اعتبار و آبرویی برای خود به دست آورده ام آن را مدیون و مرهون مردم فهیم و نجیب شهر کلاچای می دانم  که همواره در فکر و ذهنم ماندگار خواهد بود.

عابدینی با یادآوری این مطلب که عرصه برای کار و خدمت در این شهر وجود دارد،  تحقق آن را در گرو وفاق، همدلی و پرهیز از  بد اخلاقی ها عنوان و تصریح کرد: در چنین شرایطی می توانیم افق روشن و آینده ای درخشان برای توسعه شهر کلاچای شاهد باشیم.

وی خروج از وضعیت موجود و تلاش به سمت وضعیت مطلوب را از نیازهای مهم در توسعه این شهر ذکر و ابراز امیدواری کرد عزیزانی که به عنوان اعضای شورای دوره ششم انتخاب می‌شوند به این مهم به جد توجه کنند.

عابدینی، شهر کلاچای را مستعد توسعه و پیشرفت در ابعاد و اشکال مختلف آن دانست و افزود: مطمئنا با همت و تلاش مضاعف رسیدن به این مهم امکان پذیر است.

وی در بخش دیگری از همت و تلاش شهردار جوان، پر تلاش و سختکوش شهر کلاچای جناب آقای دکتر دلارام قدر دانی کرد و بیان داشت: در طی این مدت کوتاه خدمات قابل توجه و ماندگار از سوی ایشان در این شهر اجرا و عملیاتی شده و این نشان از حسن مدیریت توانای ایشان در انجام امور است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست