• تاریخ: مارس 5, 2021
  • شناسه خبر: 28163

همکاری سه قوه در گشایش اقتصادی کشور تاثیرگذار است

امام جمعه املش با اشاره به گرانی و نرخ تورخ بالای ۵۰ درصد گفت:متاسفانه گرانی ها و فشارهای اقتصادی موجب نارضایتی هایی در مردم شده که همکاری و هماهنگی هر سه قوه می تواند در گشایش اقتصادی و حل مشکلات مردم تاثیرگذار باشد. ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته املش با اشاره به تاسیس کمیته امدا و هفته احسان و نیکوکاری اظهار کرد:این نهاد از زمان تاسیس تاکنون برای رسیدگی به محرومان جامعه منشا برکات زیادی بوده است.

وی با اشاره به هفته منابع طبیعی و روز درختکاری افزود: از تاکیدات دینی و سیره نبوی و اولیای الهی حفاظت از زمین و منابع طبیعی و حفظ آن برای آیندگان است بنابراین تلاش کنیم با احیا سنت حسنه غرس نهال به عنوان عامل حیات موجب شادابی و سلامتی جامعه شویم.

امام جمعه املش با گرامیداشت عید بزرگ مبعث رسول خدا آن را بزرگ ترین تحول در تاریخ بشریت دانست و گفت: رسول خدا(ص) آخرین پیامبر و دین اسلام کامل ترین دین است.

وی با اشاره به گرانی و نرخ تورخ بالای ۵۰ درصد تصریح کرد:متاسفانه گرانی ها و فشارهای اقتصادی موجب نارضایتی هایی در مردم شده که همکاری و هماهنگی هر سه قوه می تواند در گشایش اقتصادی و حل مشکلات مردم تاثیرگذار باشد.

رنجبر با اشاره انتخابات ۱۴۰۰ و تلاش دشمن برای ناامید کردن مردم از نظام بیان کرد: روی کار آمدن دولت حزب الهی ،جوان و کارآمد می تواند به حل مشکلات کشور کمک کند بنابراین مردم ما با حضور گسترده در انتخابات به عزت و اقتدار کشور کمک می کنند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست