• تاریخ: فوریه 26, 2021
  • شناسه خبر: 28151

۶۰هزار خانوار گیلانی زیرپوشش بهزیستی است

مدیر کل بهزیستی گیلان از زیر پوشش بودن ۶۰ هزار خانوار گیلانی برای بهره مندی از خدمات این سازمان خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر،حسین نحوی نژاد در مراسم افتتاح خانه کودک در چافجیر رودسر اظهار کرد: آرم و نشان مددکاران بهزیستی برای کمک به مستمندان از حضرت علی(ع) است و به آن افتخار می کنیم .

وی با بیان اینکه ۶۰ هزار خانوار گیلانی مستقیم تحت پوشش بهزیستی هستند،افزود: بیش از یک هزار فرزند بی سرپرست و بدسرپرست تحت پوشش این سازمان در مراکز و خانه ها نگه داری می شوند.

مدیر کل بهزیستی گیلان با اشاره به اینکه ۱۴ هزار زن سرپرست خانوار و بیش از ۴۵ هزار خانوار دارای معلول از حمایت های بهزیستی این استان بهره مند می شوند،بیان کرد:حمایت خیرین نیک اندیش از این سازمان برای ارتقاء خدمات رسانی به مستمندان است.

فعالیت ۴ مرکز شبانه روزی و خانه کودک در رودسر

رئیس اداره بهزیستی رودسر در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه چهار مرکز شبانه روزی و خانه کودک برای نگه داری کودکان بی سرپرست و بدسرپرست در این شهرستان فعال است، اظهار کرد:در این مراکز ۳۰ کودک در رده های سنی ۶ تا ۱۸ سال نگه داری می شوند.

مهری طاهری توانمندسازی و ایجاد یک زندگی مستقل از طر یق مهارت آموزی در کنار تحصیل را از اهداف سازمان بهزیستی خواند و افزود:خانه کودک امام حسن مجتبی(ع) چافجیر رودسر در فضایی به مساحت ۴۰۰ مترمربع با اعتباری بالغ بر ۷۲۵ میلیون تومان با کمک خیرین نیک اندیش احداث شده است.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست