• تاریخ: فوریه 19, 2021
  • شناسه خبر: 28142

زنگ انقلاب در املش نواخته شد

«زنگ انقلاب» در شهرستان املش همزمان با آغاز دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در هنرستان فنی و کار و دانش مرحوم مهدی حقانی و الزهرا (س) نواخته شد. ...

به گزارش رصدرودسر، مراسم زنگ انقلاب با حضور فرماندار ، امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش املش در هنرستان فنی و کار و دانش مرحوم مهدی حقانی و الزهرا(س)همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشور و در نخستین روز از دهه فجر برگزار شد.

مدر آموزش و پرورش شهرستان املش در این مراسم با گرامیداشت دهه فجر انقلاب اظهار کرد: ۱۲ بهمن سالروز ورود امام راحل به کشور است که ملت ایران پس از سالها انتظار برای آمدن ایشان به کشور سرانجام در ۱۲ بهمن ۵۷ این انتظار به سر آمد.

قاسم احمدپور با تاکید بر لزوم تبیین خاطرات پیروزی انقلاب اسلامی در جامعه به ویژه برای نسل جوان و نوجوان افزود: بازگو کردن خاطرات آن دوران و دلیل پیروزی انقلاب اسلامی و نابودی رژیم منحوس پهلوی برای دانش آموزان و نسل امروز سبب روشنگری آنها می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رشد علمی و فناوری از دستاورهای پیروزی انقلاب اسلامی به شمار می‌رود، بیان کرد: انقلاب اسلامی موجب دگرگونی کشور ایران در تمامی عرصه‌های علمی، فرهنگی، ورزشی، اجتماعی و سیاسی شد.

امام جمعه املش در این مراسم با اشاره به شهادت سپهبد سلیمانی اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ترور سپهبد قاسم سلیمانی را با هدف از بین بردن تفکر انقلابی این شهید و فراموشی شخصیت وی از سوی نسل امروز انجام داد اما نه تنها به هدف خود نرسیدند بلکه ارزش‌ها و ویژگی‌های انقلابی و دینی این شهید برجسته تر شد.

حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی امروز الگویی ارزشمند برای همه جوانان و نوجوانان به شمار می‌رود،افزود:شهید سلیمانی پرورش یافته مکتب امام راحل و مقام معظم رهبری بود.

وی با بیان اینکه توجه به نظام آموزشی موجب توسعه، پیشرفت و موفقیت در عرصه‌های مختلف می شود، گفت: سرمایه گذاری در نظام آموزش در حقیقت سرمایه گذاری برای آینده جامعه و کشور است.

فرماندار املش نیز در این مراسم با اشاره به اینکه همه اقشار جامعه در پیروزی انقلاب اسلامی نقش داشتند، گفت: رمز پیروی انقلاب اسلامی وحدت و همدلی به عنوان اولویت اصلی همگان مورد توجه و تاکید قرار گرفت.

محمد رنجبر با بیان اینکه عزت امروز کشورمان را مدیون انقلاب اسلامی و خون شهدا هستیم، افزود: با وجود توطئه‌های دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی در طی چهل ساله انقلاب، هرگز ذره‌ای از اتحاد، انسجام و همدلی ملت ایران کاسته نشد.

وی گفت: دشمنان انقلاب هر روز برنامه‌های مختلف در حوزه امنیتی سیاسی اقتصادی و فرهنگی و اهداف جدیدی را برای ضربه زدن به انقلاب ایجاد می‌کنند اما هر بار هم به اهداف پلید خود نمی‌رسند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست