• تاریخ: فوریه 19, 2021
  • شناسه خبر: 28140

حرف و وعده آمریکایی ها در برجام بی فایده است

امام جمعه املش با اشاره به اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث برجام حرف و وعده آمریکایی ها بی‌فایده است، گفت: از آمریکا انتظار داریم بازگشت به برجام را در عمل نشان دهد اگر تحریم‌های ظالمانه علیه ملت شریف ایران اس ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته املش که در مصلای این شهر برگزار شد،با تاکید به عملی شدن سیره امیرالمومنین (ع) در رفتار و عمل مسئوولان اظهار کرد: فساد و اختلاس شان جامعه علوی نیست باید سیره امیرالمومنین در جامعه اسلامی عملی شود تا فاصله طبقاتی کم شود.

وی با اشاره به اینکه طبق فرمایشات مقام معظم رهبری در بحث برجام حرف و وعده  آمریکایی ها بی‌فایده است، افزود: از آمریکا انتظار داریم بازگشت به برجام را در عمل نشان دهد اگر تحریم‌های ظالمانه علیه ملت شریف ایران اسلامی برداشته نشود بازگشت آمریکا به برجام امکان‌پذیر نیست.

امام جمعه املش با تاکید بر اینکه همه از طرح لغو تحریم ها تا پنجم اسفند حمایت می کنیم ، تصریح کرد: به قول فرمایش رهبری ما هیچ اصراری نداریم که آمریکایی ها و اروپایی ها به برجام برگردند و لزومی هم برای اصرار نیست اما نمی‌دانیم چرا برخی‌ها اصرار می‌کنند که آن‌ها بیایند.

وی با اشاره به برگزاری رزمایش در غرب کشور گفت: برگزاری این رزمایش، قدرت نظامی و عظمت جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر به رخ جهانیان کشید و نمایش توان نظامی نیروهای مسلح ما می تواند به عنوان یک عامل بازدارنده برای طمع های دشمن باشد.

رنجبر با اشاره به برگزاری انتخابات پیش رو و تلاش های دشمن برای ناامید کردن مردم و حضور کمرنگ شان در این صحنه مهم و سرنوشت ساز بیان کرد: دشمن می خواهد مردم را از انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ناامید کند اما ملت بزرگ ایران با حضور حداکثری در این انتخابات سرنوشت خود را با انتخاب درست و روی کار آمدن یک دولت مومن، انقلابی و حزب اللهی رقم می زنند.

وی با اشاره به مشکلات کشاورزی در املش افزود: خوشبختانه مسئوول آب کشاورزی در املش انتخاب شده اگر کشاورزی مشکلی داشته باشد می تواند به مراجعه به فرمانداری و بخشداری مشکلات خود را مطالبه گری کند.

امام جمعه املش با اشاره به بارش نزولات آسمانی و مساعد بودن شرایط برای کار کشاورزی گفت: با توجه به نزولات آسمانی انتظار داریم که شاهد سال پررونقی برای محصولات کشاورزی باشیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست