• تاریخ: فوریه 18, 2021
  • شناسه خبر: 28137

افتتاح ۴ پروژه اشتغالزایی کمیته امداد رودسر

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) رودسر با اشاره به افتتاح چهار پروژه اشتغال و خودکفایی در این شهرستان گفت: برای بهره برداری از این طرح ها بالغ بر ۳۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری شده است. ...

به گزارش رصدرودسر،علیرضا سبک سیر در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب در مراسم افتتاح یک واحد نانوایی در سورچان محله بخش مرکزی رودسر با گرامیداشت ایام فرخنده پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: این ایام فرصت مناسبی برای تبیین اقدامات و دستاوردهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی به جامعه است.

وی یکی از رسالت‌ های اصلی کمیته امداد امام خمینی (ره) را توانمندسازی و خودکفایی مددجویان زیر پوشش با اجرای طرح ‌های اشتغال زا خواند و افزود:  تمامی همت و تلاش مسؤولان کمیته امداد کمک و حمایت لازم از مددجویان زیر پوشش با اقدام های مؤثر است. 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) رودسر با اشاره به افتتاح و بهره برداری از  چهار پروژه اشتغالزایی به مناسبت به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این شهرستان گفت: برای اجرای این طرح ها که در زمینه تولیدی و خدماتی است بیش از ۳۰۰ میلیون  تومان هزینه شده است.

به گفته  وی این پروژه ها ازمحل منابع تسهیلات اشتغالی که دراختیار کمیته امداد قرار گرفته  تامین اعتبار شده است .

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره ) رودسر افزود :درسال جاری ۷میلبارد و ۴۵۰میلبون تومان ازمنابع تسهیلات تبصره ۱۶اشتغال دراختیارکمیته امداد قرار گرفت که  ۱۰۰ درصد این اعتبارات جذب و به مددجویان تحت حمایت جهت اشتغال وخود کفایی پرداخت شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست