• تاریخ: ژوئن 3, 2020
  • شناسه خبر: 27694

لزوم بازخوانی اندیشه های امام در جامعه

امام جمعه رودسر با تاکید بر لزوم بازخوانی اندیشه ها و افکار امام (ره) در جامعه به ویژه به نسل جوان گفت: تنگناها و مشکلات اقتصادی جامعه به مدیریت ناکارآمد بعضی از مدیران کشور برمی گردد ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداشت ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد که در قالب عزاداری خیابانی از میدان سپاه تا میدان شهرداری رودسر برگزار شد، اظهار کرد:پس از سی و یک سال از ارتحال جانکاه امام (ره) هنوز غم از دست دادن این فقید بزرگ بر قلب ملت ایران سنگینی می کند.

وی با بیان اینکه انقلاب امام خمینی (ره) توانست ریشه ظلم را نابود و اندیشه های ناب اسلامی را در جامعه حاکم کند، افزود: مردم بزرگ ایران به برکت انقلاب اسلامی به عزت و سربلندی دست یاقتند و خوشبختانه این انقلاب در حال گسترش در سراسر دنیا است.

امام جمعه رودسر به تلاش مجلس خبرگان رهبری در انتخاب درست مقام معظم رهبری برای جانشینی امام (ره) اشاره و تصریح کرد: امروز به عینه مشاهده می کنیم که رهبری درست همان راه و کلام،ظلم ستیزی و استکبار ستیزی امام(ره) را ادامه می دهند.

وی با اشاره به اینکه هر آن چه امام(ره) در وصیت نامه سیاسی الهی خود تاکید داشتند امروز جانشین صالح امام همان را برای امت اسلامی و محرومین عالم رهنمود می دهند، گفت: همان طور که امام (ره) و رهبری فرمودند روزی آمریکا مضمحل و نابود خواهد شد امروز ما شاهد ناآرامی  و اعتراض های خیابانی و شدید مردم به عملکرد دولت در ۲۲ ایالت و ۱۵۰ شهر آمریکا هستیم.

روحانی با بیان اینکه شیطان بزرگ تابستان داغ را برای ملت ایران ترسیم کرده بود و این تابستان داع به سراغ خودش رفته است، افزود:همان طور که امام (ره) به ما بشارت داده بودند امروز ما تزلزل کاخ سفید و کاخ الیزه را در مقابل پیروزی های جبهه مقاومت را به چشم می بینیم .

وی با تاکید بر لزوم بازخوانی اندیشه ها و افکار امام (ره) در جامعه به ویژه به نسل جوان بیان کرد:به رغم همه تنگناها و مشکلات اقتصادی در جامعه که بخش عمده آن به مدیریت نالایق بعضی از مدیران در این کشور بر می گردد امروز ما شاهد حضور گسترده مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی در مراسم سالروز ارتحال ملکوتی امام(ره) هستیم.

امام جمعه رودسر حضور مردم در مراسم سالگرد امام(ره) را بیعت مجدد با راه امام دانست و گفت: راه امام ادامه دارد تا پرچم این انقلاب به دست صاحب اصلی آن مهدی فاطمه(س) برسد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست