• تاریخ: فوریه 4, 2020
  • شناسه خبر: 27614

سالن چند منظوره جهان پهلوان تختی لاهیجان افتتاح شد

سالن چند منظوره جهان پهلوان تختی لاهیجان با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید. ...

به گزارش رصدرودسر،امروز با حضور سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان سالن چند منظوره جهان پهلوان تختی لاهیجان مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

فرماندار لاهبجان در این مراسم با اشاره به تنگناها و محدودیت های منابع دولت در اجرای پروژه ها اظهار کرد: به رغم همه مشکلات ما شاهد اجرا و افتتاح ۱۰۰ طرح عمرانی در حوزه های زیرساختی شهرستان به مناسبت دهه فجر هستیم.

اسماعیل میرغضنفری افزود: برای اجرای این طرح ها بالغ بر ۴۸۰ میلیارد ریال هزینه شده و شرایط اشتغال ۶۷۰ نفر را فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه ۷۵ درصد پروژه های دهه فجر توسط بخش دولتی اجرایی شده و بقیه مربوط به بخش خصوصی است، تصریح کرد: لاهیجان دارای ظرفیت ها و پتانسیل های ویژه ای در حوزه های مختلف بوده و این شهرستان نیازمند توجه بیشتر مسئولین است.

افتتاح ۲۵۰۰ پروژه فجر در سطح گیلان

استاندار گیلان نیز در این مراسم دهه فجر را یادآور عزت ملت خواند و گفت:انقلاب های دنیا با میزان حضور مردم و تعداد شرکت کنندگان در پیدایش بروز این رویداد ارزش گذاری می شود و انقلاب ما به سبب حضور اقشار مختلف به ویژه جوانان از جمله انقلابات کامل دنیا در قرن بیستم است.

ارسلان زارع با بیان اینکه جوانان در پیدایش انقلاب و در ادامه مسیر در توسعه و بالندگی آن نقش اساسی داشتند، افزود: در دولت تدبیر و امید حضور و مشارکت جوانان را در عرصه های مختلف شاهدد هستیم.

وی با بیان اینکه تلاش خدمتگزاران دولت پاسخ گویی به مطالبلت آنان در عرصه های گوناگون بوده است، تصریح کرد: به مناسبت ایام دهه فجر ما شاهد افتتاح ۹۵۵ طرح عمرانی و اقتصادی با اعتباری بالغ بردو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان در سطح استان گیلان هستیم.

افزایش ۷۴۴ هزار مترمربعی سرانه ورزشی با افتتاح پروژه های دهه فجر

وزیر ورزش و جوانان نیز در ادامه این پروژه ها را به عنوان یکی از هدایای دولت خواند و گفت: علی رعم همه تنگناها و محدودیت هایی که بر اثر تحریم بر ما وارد شده مجموعه دولت تدبیر و امید تلاش کرده تا در بخش های مختلف ما شاهد افتتاح پروژه ها نه تنها در ایام دهه فجر بلکه در همه ایام سال شاهد باشیم.

مسعود سلطانی فر با بیان اینکه در سال گدشته ورزش و جوانان اجرای ۵۰۰ پروژه را هدف گداری کرده بود و توانست ۷۰۰ پروژه را به بهره برداری برساند، افزود: با وجود محدودیت ها برای سال جاری بیش از ۷۰۰ پروژه هدف گذاری شده که با افتخار اعلام می کنم تا پایان سال ۸۰۰ پروژه به بهره برداری می رسد.

وی از افتتاح ۲۹۴ پروژه دهه فجر با اعتباری بیش از ۴ هزار میلیارد ریال خبر داد و تصریح کرد: با بهره برداری از این طرح ها ۷۴۴ هزار متر مربع هزار مترمربع به فضای ورزش کشور افزوده می شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: امروز در استان گیلان ما شاهدافتتاح ۱۲ پروژه با ۴۷۰ میلیارد ریال هستیم که با افتتاح این طرح این طرح ها ۵۷ هزار مترمربع به فضای ورزشی استان افزوده می شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست