• تاریخ: دسامبر 21, 2019
  • شناسه خبر: 27523

مشکلات ورزشی شهرستان رودسر با گلایه حل نمی شود

فرماندار رودسر با اشاره به اینکه مشکلات ورزش این شهرستان با گلایه حل نمی شود، گفت: حل مشکلات و موانع فضاهای ورزشی رودسر از اولویت های مدیریت شهرستان است. ...

 به گزارش رصدرودسر حسین اسماعیل پور عصر امروز در نشست شورای ورزش شهرستان رودسر که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: مشکلات ورزش این شهرستان با گلایه حل نمی شود.

وی حل موانع فضاهای ورزشی رودسر را از اولویت های مدیریت این شهرستان خواند و افزود: بزرگ ترین چالش در حوزه تربیت بدنی این شهرستان بی مدیریتی است ابتدا باید به صورت کارشناسی موانع و مشکلات فضاهای ورزشی دسته بندی شود و سپس با در نظر گرفتن اعتبارات لازم برای رفع آن ها گام برداشت.

حسین اسماعیل پوربا اشاره به مشکلات حقوقی استخر بانوان رودسر افزود: گرچه تلاش خود را برای رفع مشکلات استخر رودسر بکار گرفته ایم اما در شان ورزشکاران ما نیست که برای استفاده از استخر به شهرستان های مجاور بروند.

وی با تاکید بر اینکه حق نداریم ورزش را سیاسی کنیم تصریح کرد: کشتی گیله مردی یکی از ورزش های ملی و مذهبی مردم استان ماست که ریشه در آئین ها و باورهای مردمان ما دارد و ما حق نداریم به بهانه برگزاری مسابقات این ورزش را سیاسی کنیم وظیفه ما صیانت از ورزش به ویژه ورزش های سنتی ماست.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست