• تاریخ: اکتبر 2, 2019
  • شناسه خبر: 27426

کاهش نرخ تعرفه گمرکی چای به نفع واردکنندگان است

مدیرعامل اتحادیه چای‌کاران شمال کشور با تأکید بر لزوم حمایت دولت از تولید داخل و بازار مصرف گفت: با توجه به لغو ارز ۴۲۰۰ تومانی دولت در جهت جبران آن نرخ، تعرفه واردات چای را کاهش داده که این موضوع بیشتر به نفع واردکنندگا ...

مازیار جعفری امروز در گفت‌وگو با رصدرودسر، با اشاره به کاهش نرخ تعرفه چای وارداتی اظهار کرد: نرخ تعرفه واردات چای از ۲۰ به پنج درصد کاهش‌یافته است.

وی با اشاره به نظارت حداقلی قیمت مصرف‌کننده در بازار افزود: کاهش نرخ تعرفه چای وارداتی راهکار مناسبی جهت متعادل کردن بازار داخل نیست.

مدیرعامل اتحادیه چای‌کاران شمال کشور با تأکید بر لزوم حمایت دولت از تولید داخل و بازار مصرف تصریح کرد: با توجه به لغو ارز ۴۲۰۰ تومانی دولت در جهت جبران آن نرخ، تعرفه واردات چای را کاهش داده که این موضوع بیشتر به نفع واردکنندگان چای بوده و هیچ تغییری در بازار مصرف به وجود نیامده است.

وی با اشاره به اینکه حمایت ما همیشه به نفع کشاورزان چای‌کار و تولید داخلی بوده، گفت: اتحادیه چای‌کاران شمال کشور به‌عنوان نماینده چای‌کاران، نرخ تعرفه گمرکی چای را از طریق نمایندگان مردم در مجلس و متولیان امر در صنعت چای کشور پیگیری می‌کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست