• تاریخ: اکتبر 2, 2019
  • شناسه خبر: 27420

ایستادگی ایران اسلامی در برابر ظالمان جهان

امام جمعه رودسر با بیان اینکه بسیاری از کشورها در قبال اقدامات وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی سکوت کردند، گفت: نظام جمهوری اسلامی با عزت و اقتدار در برابر ظالمان جهان ایستاده و عقب نشینی نمی کند. ...

حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امروز در گفت و گو با رصدرودسر، با اشاره به روز همبستگی و حمایت از کودکان فلسطینی اظهار کرد: اقدامات خشونت آمیز رژیم صهیونیستی علیه کودکان و نوجوانان فلسطینی را محکوم می کنیم.

وی با اشاره به اینکه رژیم کودک کش صهیونیستی تمام حقوق بشر را زیر پا گذاشته است ، افزود: مدعیان حقوق بشر از او در کنار کشتار کودکان و نوجوانان فلسطینی حمایت می کنند.

امام جمعه رودسر با اشاره به دو گانگی در سیاست نظام سلطه تصریح کرد: از طرفی خودشان را حامی حقوق بشر می دانند و از طرفی انسان ها به ویژه کودکان را در گوشه و کنار جهان با بمب های خودشان آماج حملات قرار می دهند.

وی با بیان اینکه بسیاری از کشورها در قبال اقدامات وحشیانه رژیم کودک کش صهیونیستی سکوت کردند و هیچ اقدامی انجام نمی دهند، گفت: ما باید در کنار حمایت از کودکان فلسطینی از کودکان یمنی هم حمایت کنیم و از همه جهانیان می خواهیم که در این مسیر برای محکوم کردن آل صعود و رژیم صهیونیستی فریاد بزنند.

روحانی با تاکید بر اینکه نظام جمهوری اسلامی با عزت و اقتدار در برابر ظالمان جهان ایستاده است ، بیان کرد: حمایت کشور ما از ملت مظلوم فلسطین ، یمن ، سوریه و عراق برای مبارزه با توطئه های دشمنان اسلام ،آزادی ، استقلال و دین ادامه دارد و عقب نشینی نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه نظام سلطه از نفوذ ایران اسلامی در منطقه آگاه و عصبانی است، افزود: آمریکا برای مقابله با نفوذ و قدرت ایران فشارها را در تحریم ها زیاد کرده است تا شاید بتواند در جبهه اقتصادی ملت بزرگ ایران را شکست دهد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست