• تاریخ: جولای 23, 2019
  • شناسه خبر: 27275

برگزاری جشنواره ورزش های بومی محلی در جواهردشت چابکسر

بخشدار چابکسر از برگزاری هجدهمین جشنواره ورزش های بومی محلی در ییلاق جواهردشت چابکسر خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر،انوشیروان مباشر امینی ظهر امروز در نشست با اصحاب رسانه از برگزاری هجدهمین جشنواره ملی ورزش های بومی محلی در ییلاق جواهردشت بخش چابکسر خبر داد.

وی با اشاره به اینکه هجدهمین جشنواره ورزش های بومی و محلی جواهردشت چابکسر در دو روز متوالی، روزهای پنج شنبه سوم و جمعه چهارم مرداد ماه جاری برگزار می شود اظهار کرد: احیای ورزش های بومی محلی، معرفی پتانسیل های منطقه گردشگری جواهردشت به منظور بهره برداری از حضور سرمایه گذاران برای جذب گردشگر و رونق اقتصادی منطقه از اهداف برگزاری این جشنواره است.

رئیس ستاد جشنواره ورزش های بومی محلی جواهردشت با اشاره به برگزاری نمایشگاه و فروشگاه تولیدات صنایع دستی منطقه و فروش محصولات غذایی در ۱۵ غرفه افزود: برگزاری مسابقات والیبال، کشتی گیله مردی، اسب دوانی، طناب کشی، لافندبازی و مسابقات دارت ویژه بانوان از دیگر برنامه های پیش بینی شده این جشنواره است.

وی برگزاری برنامه های فرهنگی هنری را از دیگر برنامه های جشنواره ورزش های بومی محلی جواهردشت خواند و تصریح کرد: این برنامه شامل برگزاری نمایش طنز، مسابقه فرهنگی و جنگ شادی است که توسط سپاه پاسداران ناحیه رودسر اجرای می شود.

مباشر امینی اقامه نماز جمعه این هفته بخش چابکسر را در محل جشنواره  ورزش های بومی محلی در ییلاق جواهردشت خبر داد و گفت:هر ساله بیش از پنج هزار نفر از سراسر کشور در جشنواره ورزش های بومی محلی جواهردشت چابکسر حضور پیدا می کنند و اقامه نماز جمعه در محل جشنواره اقدامی در راستای آشنایی بیشتر مردم با این فرهنگ دینی و سیاسی و همچنین ایجاد وحدت و همبستگی بیشتر در بین  اقشار مختلف مردم است.

انعکاس جشنواره ملی ورزش های بومی محلی جواهردشت توسط ۴۰ رسانه خبری

وی با اشاره به اینکه در انعکاس جشنواره ملی ورزش های بومی محلی جواهردشت بخش چابکسر بیش از ۴۰ رسانه خبری حضور دارند افزود: برای برگزاری این جشنواره بخشداری و شورای اسلامی بخش چابکسر، اداره ورزش و جوانان چابکسر، هیئت ورزش های بومی محلی و سپاه پاسداران ناحیه مشارکت دارند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست