• تاریخ: دسامبر 2, 2018
  • شناسه خبر: 26959

قطار شهرداری رودسر به ایستگاه زنده دل رسید

خدا را هزار مرتبه شاکریم که در این دوره شورا، شهر رودسر دچار بحران زیادی نشده،زیرا اولین سوالی را که برای مجموعه شهرداری و شهروندان پیش می آمد، اکنون چه کسی شهردار رودسر است؟!! ...

به گزارش رصدرودسر،رودسر در طول دوره پنجم شورای شهر تاکنون شاهد چهارمین سکاندار مرکز خدمات شهری است.گویا به نظر می رسد تعویض شهرداران نوعی بازی سیاسی و قدرت در بین اعضا شورا و یا شرکت در مراسم بدرقه شهردار سابق و حضور در شام ورود شهردار جدید نوعی سرگرمی برای اعضای شورای شهر شده است.

موضوعی که باید حتما در نظر گرفت نوعی فراموشی اعضای شورای شهر رودسر در خصوص تعهد آنها به آرای مردم است. هر یک از اعضای شورای شهر با کلی وعده و قول توانستند نظر مردم را به خود جلب کنند،آیا واقعا چند درصد از شعار های انتخاباتی آنها محقق شد!!؟؟

موضوع مهمتر از فراموشی و ناکارآمدی اعضای شورای شهر عدم اطلاع رسانی و بیان دلایل برکناری شهردار سابق و حضور شهردار جدید است.ظاهرا خواب پریشانی باعث تغییر شهردار فعلی و حضور درجلسات پنهانی فلان رستوران و فلان دفتر باعث ورود شهردار جدید می شود. گویا اگر اعضای شورای شهر با همین فرمان به جلو حرکت کنند می توانیم رکورد دار تعویض شهردار در خاورمیانه یا حتی در آسیا باشیم!!

شهرداری به عنوان محور اصلی خدمات شهری باید دارای ثبات مدیریتی باشد تا بتواند علاوه بر ایجاد فضای سالم و به دور از فساد اداری در ارائه خدمات بیشمار شهرداری به شهروندان، نقشه راه مناسبی را برای توسعه و پیشرفت همه جانبه شهری به ارمغان بیاورد.

خدا را هزار مرتبه شاکریم که در این دوره شورا، شهر رودسر دچار بحران زیادی نشده،زیرا اولین سوالی را که برای مجموعه شهرداری و شهروندان پیش می آمد، اکنون چه کسی شهردار رودسر است؟!!

بنده به عنوان یک شهروند از مسئولین شورای شهر رودسر تقاضا دارم  کمی در تصمیم گیری های خود تامل کنید،دوره خدمت شما نیز به سرعت تمام خواهد شد آیا دوباره توان گفتن شعار های عمل نشده انتخاباتی خود را دارید؟!!

امروز نگاه تمامی کارگران و کارکنان زحمتکش در شهرداری به شما اعضای شورای شهر است. وضعیت بد معیشت می تواند زمینه فساد را ایجاد نماید و حتما بدانید شما در این فساد سهم زیادی خواهید داشت.

شهر رودسر امروز با مشکلات زیادی از قبیل زباله،بافت فرسوده،سیستم مکانیزه فرسوده،درآمد کم مواجه است که امیدواریم شهردار جدید با برنامه و حمایت همه جانبه اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری بتواند مشکلات را بر طرف کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست