• تاریخ: آوریل 21, 2018
  • شناسه خبر: 26418

مارا به خير شما اميدي نيست،لطفا شر مرسانيد

اندر حكايت شورا بايد گفت واقعا تاكنون از خود پرسيده ايد چرا ما بايد يك سري افراد را براي نظارت به عملكرد شهرداري به درون ساختماني فرستاده و ظالمانه از آنها بخواهيم بار سنگيني از مسئوليت را به دوش بكشند. ...

به گزارش رصدرودسر، با خبر شديم كه گويا دست گلي ديگر از مديران پر تلاش شهرمان به ثمر نشته و پلي كه بيشتر از عمر بنده حقير قدمت دارد بر اثر بي توجهي تخريب شده است و ديگر همان يك راه قديمي نيز قابل استفاده نيست.

اندر حكايت شورا بايد گفت واقعا تاكنون از خود پرسيده ايد چرا ما بايد يك سري افراد را براي نظارت به عملكرد شهرداري به درون ساختماني فرستاده و ظالمانه از آنها بخواهيم بار سنگيني از مسئوليت را به دوش بكشند.

شنا در سالن استخر مجازي،عدم فروش تراكم غير مجاز جهت درآمد،اسفالت كردن تمامي معابر،كوچه ها،خيابان ها ….و حتي دهان جمعي از ارباب رجوع ها، توسعه منطقي شهر در جهت افزايش امكانات در مناطق كمتر توسعه يافته و تعداد بي شماري وعده هاي عمل نشده از افتخارات شوراست كه اگر توان ديدن موفقيت آنها را نداريد الهي چشمانتان كور شود.

ولي نمي دانم چرا جمعي از افراد بيشناسنامه مي گويند اين شهر همان ديار ۳۰ سال گذشته است و هيچ تغييري را نمي توان در چهره شهر مشاهده كرد. خيابان اصلي شهر همان است، با افزايش خودرو هيچ برنامه مشخصي براي رفع ترافيك اجرايي نشده،كيفيت اسفالت در بعضي معابر در جهت اشتغال جلو بندي كاران محترم طراحي شده و …….

همچنين با روش مديريتي اعضاي شورا تعريف جديدي از اين نهاد مردمي ارائه شد كه به بخشي از آنها اشاره مي كنم. اگر از افراد قديمي شورا باشي و هنوز هم به فكر رياست به تمامي موجودات زنده اي كه توان راي دادن دارند وعده مي دهي و از آنجايي كه كسي بعد از انتخابات يادش نيست كه شما چه گفته اي اين ميسر را براي چند انتخابات استفاده ميكني و اگر از تازه كارها باشي و بخواهي براي ادامه فعاليت سياسي خود مسيري هموار كني بايد خود را مخالف جمعي ديگر از اعضا نشان دهي و با تيپي انتقادي همه چيز را به باد توهين و افترا بگيري. البته فصل مشترك تمامي اين عزيزان ميوه هاي در جلسه، عكس هاي مختلف با شهردار و سفلي هاي متعدد با پروژه هاي كه معلوم نيست سرنوشت آنها چه مي شود.

بنده حقير توصيه مي كنم بهتر است اعضاي محترم در جهت ورزش روزانه و انجام تحركات هوازي كه براي سلامتي آنها نيز بسيار مفيد است بر سر پروژه هاي عمراني شهر حضور پيدا كرده و علاوه بر اينكه در زمانه قحط رجال خداي ناكرده سلامتي آنها به خطر نيفتد، و كمي هم نيز فعاليت هاي عمراني شهر اصولي پيش برود. البته گفتم كمي، چون اگر زيادي كارها اصولي پيش برود شهروندان پر توقع مي شوند و انتظارات زيادي در آينده خواهند داشت.

 

 

 

  • مجتبی - آگوست 1, 2018 در 5:44 ب.ظ

    سلام ، متشکر هستم از این همه واقع گرایی ، از مدیران این سایت خواهش میکنم ، من مطالبی برای بیان دارم ، حتی به عنوان مقاله ، خواهش میکنم اگه میشه به همین ایمیل پیام بدهید ، یا علی

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست