• تاریخ: دسامبر 24, 2017
  • شناسه خبر: 25981

سلام وارسته، خدا به همرات امير

امیر جانبازی رودسری با اعلام رسمی خبرگزاری ها در لیست تغییرات فرمانداران قرار گرفت و وی به عنوان سرپرست فرمانداری لاهیجان منصوب شد. ...

به گزارش خبرنگار رصدرودسر انتظار ها به سر آمد و سالاری استاندار جدید استان گیلان پس از چند ماه دست به جابه جایی نیروها در حوزه مسئولیت خود زد .

امیر جانبازی رودسری نیز با اعلام رسمی خبرگزاری ها در لیست تغییرات فرمانداران قرار دارد و وی به عنوان سرپرست فرمانداری لاهیجان منصوب شد.

در این فرصت به بررسی بخشی از کارنامه امیر جانبازی در فرمانداری رودسر می پردازیم.

امیر جانبازی رودسري کار خود را در فرمانداری رودسر به عنوان معاون عمرانی آغاز کرد. وی در این مدت به نظر نمی رسید فرد سیاسی باشد و همه تلاش خود را در راستای اجرای مسئولیت خود به عنوان معاون عمرانی انجام داد.

پس از بکار آمدن دولت یازدهم همه انتظار داشتن معاون سیاسی فرمانداری شهرستان رودسر به عنوان سرپرست معرفی شود ولی از آنجایی که محمدی از گرایش مخالف دولت محسوب می شد جانبازی می توانست بهترین گزینه در این زمان باشد.

امیر جانبازی  همیشه سیاست سازش را در طول زمان خدمت خود در شهرستان رودسر پیش گرفت و وی در شدیدترین شرایط تحت فشار حامیان دولت از اعتدال خارج نشد و همیشه سعی کرد همه گرایش های سیاسی بتوانند به فعالیت خود بپردازند.

البته این رعایت اعتدال نیز برای وی بی حاشیه هم نبود و در ایام زیادی حامیان دولت برای تغییر وی تلاش کردند که عملکرد او و حمایت نماینده مردم در مجلس نگذاشت خواسته مخالفان جانبازی محقق شود.

بومی بودن و سیاست های اعتدالی او شهرستان رودسر را در مسیر پیشرفت با سرعت قابل قبولی قرار داد. این عوامل زمینه حضور بسیاری از خیرین را در شهرستان رودسر فراهم نمود.

رابطه تنگاتنگ وی با نماینده سابق مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی و ائمه جمعه فضای سیاسی و فرهنگی مناسبی را فراهم نمود و این عوامل در کسب موفقعیت وی بسیار موثر بود.

پیشرفت در زمینه گاز رسانی ،آسفالت، بخش درمان ،…… را می توان از موفقعیت های جانبازی به عنوان فرماندار رودسر بر شمرد.

البته رابطه سرد جانبازی با خبرنگاران  در انتخابات و زود عصبی شدن وی در روزهای نخست در سمت فرمانداری شهرستان رودسر نیز می توان از نقاط منفی وی برشمرد که با گذشت زمان و کسب تجربه بیشتر این نواقص کم رنگتر شد البته محدودیت خبرنگارن در روز انتخابات ها هرگز از بین نرفت.

جانبازی با تمام نقاط مثبت و منفی که در کارنامه خود داشت توانست عملکرد قابل قبولی را در کارنامه مدیرتی خود بجا بگذارد و هرگز در طول مدت خدمت وی شهرستان رودسر دچار چالش ها سیاسی و اجتماعی نشد.

در این فرصت نمی خواهیم دلایل جابه جایی جانبازی را بررسی کنیم ولی امیدواریم  این فرزند شهرستان رودسر با وجود تجارب ارزشمند بتواند در سمت جدید خود همچنان درمسیر اعتدال گام برداشته  و افتخارات زیادی را کسب نماید و علی وارسته سرپرست جديد فرمانداری رودسر نيز بتواند با سرعت بخشيدن به فعاليت هاي عمراني و استفاده از همه ظرفيت ها و بخصوص رسانه مسير پيشرفت اين شهرستان را هموار سازد.

(ما دیگر خوش استقبال و بد بدرقه نیستيم)

 

 

  • محمد جواد حاجی اقازاده رودسری - دسامبر 25, 2017 در 12:21 ب.ظ

    جناب اقای جانبازی که از جوانان تحصیلکرده و با درایت شهر ما میباشد و اقدامات سودمند ایشان در رابطه با پیشرفت های همه جانبه شهر ستان رودسر ستودنی و قابل ستایش است. پر واضع است که جوانان ثروت و سرمایه های کشور مان بوده و هستند و تنها عده ای از افراد منفی و نا اگاه بامور اجتماعی و اقتصادی سبب ساز عقب ماندگی شهر و دیار ما میباشد. از جمله میتوان به عملکرد نه چندان پسندیده مسئولان شهرداری واجارگاه اشاره نمود که در رابطه با درخواست های مشروع و قانونی مردم منطقه بی توجه بوده .و مراجعات مکرر اینجانب بفرمانداری شهر رودسر و دستور اکید ایشان در رابطه اجرای در خواست های قانونی مسئولان شهرداری واجارگاه نه تنها انها اقدامی ننموده بلکه با بی توجهی و عدم احساس مسئولیت در رابطه با وظایف محوله سبب سرگردانی بیشتر مردم گردیده اند. امیدوارم با پیگیری فرماندار جدید نه تنها اینگونه نا رسائی های اجتماعی برطرف شود بلکه افراد نا اگاه از پست های کلیدی شهر واجارگاه برداشته و جوانان تحصیلکرده و با تجربه جایگزین اینگونه افراد گردند.
    موفقیت بیشتر جناب اقای جانبازی در سمت فرمانداری شهرستان لاهیجان ارزوی اینجانب میباشد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست