• تاریخ: نوامبر 18, 2017
  • شناسه خبر: 25744

كسب عنوان سوم جهان و سه مدال برنز آسيا توسط كوهنوردان گيلانی

آرمان حداد هيماليانورد پرافتخار گيلاني حكم و مدال برنز جهاني را بجهت صعود موفقيت آميز به قله برودپيك هيماليا با ارتفاع ٨٠٤٨ متر در كشور پاكستان، كاوه اسدي و پوريار حكم و مدال برنز آسيا براي صعود موفقيت آميز به قله كورژنو ...

به گزارش رصدرودسر به نقل از خزر، مجمع عمومي هيئت كوهنوري و صعودهاي ورزشي استان گيلان با حضور وحيد زارعي رئيس فدراسيون كوهنوردي و صعودهاي ورزشي جمهوري اسلامي ايران و دكتر مسعود رهنما مديركل ورزش و جوانان استان گيلان با حضور اعضاي مجمع از سراسر استان، قهرمانان، مربيان، داوران و پيشكسوتان كوهنوردي در سالن اجتماعات اداره كل ورزش و جوانان برگزار شد.

طي جلسه پس از بررسي عملكرد و برنامه هاي آتي هيئت، در مراسمي باشكوه با اعطاي مدال و حكم جهاني و آسيايي از چهار كوهنورد حرفه اي گيلان كه در تابستان امسال موفق به صعود به قلل مرتفع جهان شده اند توسط رئيس فدراسيون و مديركل ورزش و جوانان تجليل بعمل آمد.

بر اين اساس آرمان حداد هيماليانورد پرافتخار گيلاني حكم و مدال برنز جهاني را بجهت صعود موفقيت آميز به قله برودپيك هيماليا با ارتفاع ٨٠٤٨ متر در كشور پاكستان، كاوه اسدي و پوريار حكم و مدال برنز آسيا براي صعود موفقيت آميز به قله كورژنوسكايا با ارتفاع ٧١٠٥ متر در كشور تاجيكستان و سعید خاشاکی نيز حكم و مدال برنز آسیا بابت صعود قله ۷۰۱۰ متری خانتانگری قزاقزستان دريافت نمودند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست