• تاریخ: فوریه 13, 2021
  • شناسه خبر: 28125

افتتاح ۴۰ پروژه‌ توسعه عمران شهری لنگرود

در هفتتمین روز از دهه فجر۴۰ پروژه توسعه عمران شهری لنگرود با حجم سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید. ...

به گزارش رصدرودسر،هم‌زمان با هفتمین روز از دهه مبارک فجر ۴۰ پروژه‌ شهرداری لنگرود با حضور کیمیا تنهایی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان، فرماندار لنگرود، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لنگرود در سالن کنفرانس اجتماعات شهرداری به بهره‌برداری رسید.

سید مهدی رجایی در مراسم افتتاح پروژه های شهرداری لنگرود با بیان اینکه این شهرداری طی سال‌های اخیر در زمینه اجرای پروژه های عمرانی در سطح استان پرچم‌دار بوده و توانسته بیشترین پروژه‌های عام‌المنفعه را به بهره‌برداری برساند اظهار کرد: گواه این ادعا افتتاح ۴۰ پروژه توسعه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان به مناسبت دهه فجر است.

وی با اشاره به پایان یافتن پروژه‌های کوتاه‌مدت و در مرحله پایانی قرار داشتن پروژه های میان مدت شهرداری لنگرود افزود:احداث کارخانه کمپوست با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان از پروژه‌های بلندمدتی است که دارای پیشرفت فیزیکی خوبی بوده که برای اتمام این طرح نیازمند تخصیص اعتباراتی است تا شاهد افتتاح این طرح باشیم.

شهردار لنگرود با اشاره به اجرای پروژه‌های میان‌مدت لوله‌گذاری و هدایت آب‌های سطحی است که با نوشتن طرح جامع دفع آب‌های سطحی شهر لنگرود، فاز به فاز در حال انجام و  بیش از ۵۰ درصد طرح انجام‌شده است، تصریح کرد: لنگرود همیشه در خصوص دفع آب های سطحی با مشکل رو به رو بود و با نوشتن طرح جامع دفع آب های سطحی شهر لنگرود این طرح فاز به فاز در حال انجام است.

وی با اشاره به پیشرفت بیش از ۵۰ درصدی پروژه دفع آب های سطحی افزود: آن صورت گرفته و از هفته دولت تا دهه فجرامسال لوله گذاری خیابان‌های قوام، فردوس ۱۱، گیلان پاکت، فردوس ۹،  دور میدان انقلاب انجام شده است.

رجایی با اشاره به اینکه از هفته دولت سال جاری تا دهه فجر نیز پروژه‌های زیادی مانند پیاده‌روسازی، سنگ‌فرش میدان اصلی، آسفالت معابر، لوله‌گذاری و زیباسازی بصری انجام‌شده است، بیان کرد: یکی از کارهایی که طی این سال ها به تناسب میزان دریافت بودجه انجام‌شده دیوارسازی رودخانه لنگرود در راه پشته و دباغ محله با اعتبارات ملی بود .

وی با بیان اینکه در کنار پروژه های عمرانی پروژه های خدمات شهری مانند زیبایی های بصری و فضای سبز مورد توجه شهرداری بوده است،گفت: در سطح شهر دیوارها و تابلوهای زیادی بود که وضعیت مناسبی نداشت برای بالا بردن روحیه نشاط شهروندان و زیباسازی سیمای شهری قراردادی با هنرمندان بسته شد تا دیوارها، تابلوهای پست ، برق و مخابرات نقاشی شود که این اقدام مورد استقبال شهروندان قرارگرفت.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست