• تاریخ: فوریه 9, 2021
  • شناسه خبر: 28114

ایجاد ۱۰۲ فرصت شغلی توسط صندوق کارآفرینی امید لنگرود

صندوق کارآفرینی امید لنگرود با پرداخت دو میلیارد و ۳۲۵ میلیارد تومان تسهیلات گفت: با حمایت های این صندوق برای ۱۰۲ نفر از جوانان در شهرستان لنگرود طی سال جاری شغل ایجاد شده است. ...

به گزارش رصدرودسر،جلال نبی زاده در مراسم افتتاح گلخانه سبزی و صیفی در شهرک صنعتی پایین محله نالکیاشر لنگرود اظهار کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان به مرحله افتتاح رسیده که از این مبلغ صدمیلیون تومان آن در قالب تسهیلات اشتغال روستایی از محل صندوق کارآفرینی امید پرداخت شده و برای دو نفر اشتغال فراهم شده است .

وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته صندوق کارآفرینی امید در حوزه اشتغال روستایی افزود: فعالیت های این صندوق در حوزه اشتغال روستایی از سال ۹۷ آغاز شده که ۵۰ درصد تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی و ۵۰ درصد هم از منابع خود صندوق کارآفرینی امید پرداخت می شود.

مدیر صندوق کارآفرینی امید شهرستان لنگرود از پرداخت دو میلیارد و ۳۲۵ میلیون تومان تسهیلات برای اشتغال ۱۰۲ نفر خبر داد و گفت: اجرای سه طرح بزرگ با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان طی سال جاری در قالب تفاهم نامه وزارت کار با صندوق کارآفرینی امید در این شهرستان در دست اقدام است.

وی با اشاره به اجرای  طرح یک روستا یک محصول در روستای ملاط بخش کومله به عنوان روستای هدف در شهرستان لنگرود تصریح کرد: این طرح با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان مصوب شده که به زودی اجرایی خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست