• تاریخ: فوریه 8, 2021
  • شناسه خبر: 28093

روشن شدن مشعل گاز در روستای ییلاقی موسی کلایه املش

در هشتمین روز از دهه فجر انقلاب مشعل گاز مناطق ییلاقی املش در روستای موسی کلایه با حضور مسئوولان روشن شد. ...

به گزارش رصدرودسر،مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در مراسم افتتاح پروژه گاز روستای موسی کلایه املش اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر ۲۳ روستای کوهستانی گیلان با اعتباری بالغ بر ۱۳ میلیارد ريال از نعمت گاز بهره مند می شوند.

حسین اکبر با اشاره به گازرسانی به این روستاها در دهه فجر مجموع روستاهای بهره مند از گاز در گیلان به ۲ هزار و ۸۰ روستا افزایش می یابد، افزود : این روستاهای کوهستانی در مجموع دارای یک هزار و ۳۰۰ خانوار بوده و با گازدار شدن آنها درصد بهره مندی گاز روستایی گیلان به حدود ۹۶ درصد افزایش می یابد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با اشاره به گازدار شدن روستاهای جدید در دهه فجرمجموع مشترکین گاز طبیعی در استان به حدود یک میلیون و ۱۳۰ هزار مشترک افزایش می یابد،تصریح کرد: این مسئله لزوم مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی توسط همه مصرف کنندگان را بیش از پیش مهم و ضروری می سازد.

رئیس اداره گاز شهرستان املش نیز در این مراسم با بیان اینکه برای پروژه گازرسانی منطقه موسی کلایه دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان سرمایه گذاری شده است، گفت: با اجرای این پروژه۵۵۰ خانوار روستایی از نعمت گاز طبیعی بهره مند  می شوند.

به گفته اخوان فردعملیات اجرایی در روستاهای ،مطلاکوه ،دیماجانکش ،کجید ،گورج،کلامرود در حال انجام است که امیدواریم تا بهار سال آینده شاهد افتتاح این پروژه مهم باشیم.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست