• تاریخ: فوریه 6, 2021
  • شناسه خبر: 28087

اشتغالزایی برای ۱۷۰ مددجوی کمیته امداد در لنگرود

رئیس کمیته امداد لنگرود با بیان اینکه توانمندسازی مددجویان تحت پوشش از سیاست های این نهاد حمایتی است، گفت:در سال جاری بالغ بر ۱۷۰ فرصت شغلی با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ريال در شهرستان ایجاد شده است. ...

به گزارش رصدرودسر، یک پروژه اشتغال زایی کمیته امداد لنگرود در قالب طراحی بر روی مصنوعات چوبی با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون ريال و اشتغال زایی برای سه نفر همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

عباس رضوی در این ‌مراسم با تبریک چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد:خودکفایی و اشتغال مددجویان از اولویت های کمیته امداد است.

وی با اشاره به توانمندسازی افراد تحت حمایت کمیته امداد با ایجاد اشتغال پایدار تصریح کرد: با ایجاد اشتغال برای خانواده های تحت پوشش بستر لازم برای توانمندسازی این افراد فراهم می شود.

رییس کمیته امداد لنگرود  با بیان اینکه کمک های این نهاد به مددجویان تا رسیدن به خودکفایی ادامه دارد،گفت:  در سال جاری با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ريال از محل تبصره ۱۶ برتی ۱۷۰ مددجوی تحت پوشش کمیته امداد لنگرود اشتغال فراهم شد.

رضوی افتتاح یک واحد مسکن مددجویی در بخش مرکزی لنگرود با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیون ريال را از دیگر پروژه های مورد افتتاح خواند و افزود: تلاش کمیته امداد با همکاری خیرین و نیکوکاران خانه دار کردن تمام مددجویان است.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست