• تاریخ: فوریه 5, 2021
  • شناسه خبر: 28083

علاج مشکلات کشور روی کار آمدن دولت جوان و انقلابی است

امام جمعه املش با بیان اینکه علاج مشکلات کشور روی کار آمدن دولت جوان ،انقلابی و حزب الهی است،گفت:برای عبور از مشکلات نیاز است که دولتی جوان و حزب الهی داشته باشیم تا دغدغه درد مردم را داشته باشد و مشکلات آن ها را برطرف ک ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام رنجبردر خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه با بیان اینکه دهه مبارک فجر برگ زرینی در تاریخ ملت ایران است، اظهارکرد:دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین خدمات صورت گرفته نظام به مردم است.
وی با بیان اینکه برنامه های امسال دهه فجر به دلیل ویروس منحوس کرونا محدود برگزار می شود،افزود:: دشمنان به دنبال تحریف و فراموشی آرمان‌های انقلاب هستند و از همه ظرفیت ها برای تحقق این امر بکار می گیرند.

امام جمعه املش با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن برگزار نمی شود، تصریح کرد: با تصمیم ستاد ایام الله دهه فجر در روز ۲۲ بهمن رژه خودرویی برگزار خواهد شد تا به استکبار اعلام کنیم که ملت ایران در هر شرایطی پای آرمان های انقلاب ایستاده و آمریکای جنایتکار را به زباله دان تاریخ خواهیم انداخت.
وی با اشاره به ۲۰ بهمن سالروز آزادسازی فاو آن را یک عملیات حفاظتی خواند که برای موفقیت آمیز بودن این عملیات ماه ها تلاش صورت گرفته بود ، افزود: ددر این عملیات رژیم بعث عراق فریب و رزمندگان اسلام با مجاهدت های خود منطقه عملیاتی فاو را پس گرفتند.
رنجبر علاج مشکلات کشور را به فرمایش مقام معظم رهبری روی کار آمدن دولت جوان ،انقلابی و حزب الهی دانست و افزود:برای عبور از مشکلات نیاز است که دولتی جوان و حزب الهی داشته باشیم که دغدغه درد مردم را داشته باشد و مشکلات آن ها را برطرف کند.
وی با اشاره به استراتژی آمریکا با آمدن جوبایدن گفت:همه روسای جمهور این کشور خواستار ایران ضعیف و سلطه بر ملت ما هستند ایرانی که تاثیرگذار باشد و نقشه‌های آنها را در منطقه نقش بر آب کند را نمی‌خواهند.

انتهای پیام/

خبرنگار:ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست