• تاریخ: فوریه 4, 2021
  • شناسه خبر: 28080

تحقق مدیریت زباله های لنگرود با راه اندازی کارخانه کمپوست

رئیس شورای شهر لنگرود با اشاره به احداث کارخانه کمپوست به عنوان یکی از طرح های اولویت دار شهرداری و شورای اسلامی لنگرود گفت: با راه اندازی کارخانه کمپوست و مدیریت زباله های لنگرود می توان بسیاری از مشکلات بهداشتی و زیست ...

به گزارش رصدرودسر، غلامرضا منصفی در جلسه شورای شهر لنگرود که در ساختمان این شورا برگزار شد،با اشاره به احداث کارخانه کمپوست به عنوان یکی از طرح های اولویت دار شهرداری، شورای اسلامی و شهرستان برای مدیریت زباله های لنگرود اظهار کرد: احداث کارخانه کمپوست می‌تواند بسیاری از مشکلات بهداشتی و زیست محیطی این شهرستان را حل کند و روند اجرای این طرح دارای پیشرفت فیزیکی خوب و مناسبی است.

وی با اشاره به نبود برق در عرصه تعرفه شده کارخانه کمپوست افزود: هم‌اکنون کار نصب تیرهای برق به پایان رسیده که پس از کابل‌گذاری به‌زودی در محل کارخانه برق سه فاز وصل خواهد شد.

رئیس شورای شهر لنگرود با اشاره به ضرورت اهتمام ویژه مسئوولان جهت ترمیم مسیر دسترسی به کارخانه کمپوست تصریح کرد: سال گذشته بخشی از مسیر دسترسی به این کارخانه آسفالت شد ولی به دلیل تردد خودروهای سنگین برای حمل بار جهت احداث کارخانه مجدداً مسیر دسترسی به آن تخریب‌شده که نیازمند ترمیم است.

وی با اشاره به اجرای لوله‌گذاری کوچه‌ها و معابر شهر لنگرود برای جمع آوری آب های سطحی از محل اعتبارات تبصره ۳ گفت: یکی از دغدغه های شهرداری و شورای اسلامی لنگرود پیگیری وضعیت خیابان آزموده است که کانال این خیابان در تملک آب منطقه ای بوده و تلاش ما در اختیار گرفتن این محدوده برای اجرای پروژه های کاربردی و جلوگیری از خطرهای احتمالی است.

منصفی آسفالت معابر اصلی و کوچه‌ها را از مطالبات شهروندان لنگرود خواند و افزود:شهرداری و شورای اسلامی لنگرود به رغم کمبود اعتبارات و فشارهای اقتصادی در طی چند سال اخیر تلاش کرده تا معابر اصلی و کوچه‌های زیادی را آسفالت کند و این روند برای آسفالت کوچه های باقی مانده همچنان ادامه دارد و مشارکت ساکنین کوچه‌های متقاضی می تواند در این امر تسریع بخش باشد.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست