• تاریخ: ژانویه 8, 2021
  • شناسه خبر: 28014

آغاز ۲۰درصدی غنی سازی اورنیوم بیانگر عظمت و عزت ایران است

امام جمعه املش با اشاره به اینکه اقدام دولت برای غنی سازی اورانیوم استکبار جهانی را خشمگین کرد،گفت: آغاز غنی سازی ۲۰ درصدی اورانیوم بیانگر عظمت و عرت جمهوری اسلامی در مقابل بدعهدی های آمریکا و اروپا در برجام است. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه املش که در مصلای این شهر برگزار شد با گرامیداشت حماسه ۱۹ دی اظهار کرد: قیام خونین مردم قم در سال ۵۶ ظلم و ستم رژیم پهلوی را نمایان و زمینه‌ساز پیروزی انقلاب اسلامی به رهبر امام(ره) شد.

وی با اشاره به با بیان اینکه حماسه ۹ دی نقطه آغاز و اوج ملت ایران بود، افزود: حماسه ۹ دی که سرآغاز پیروزی انقلاب شد موجب شد تا جهان متحول شده و به سوی تمدن دیگری حرکت کند.

امام جمعه املش با اشاره به سخنان رهبر معظم و آغاز غنی سازی ۲۰ درصدی اورانیوم تصریح کرد: با مصوبه راهبردی مجلس انقلابی، دولت کار غنی سازی اورانیوم را آغاز کرد که بیانگر عظمت و عرت جمهوری اسلامی در مقابل بدعهدی های آمریکا و اروپا در برجام است.

 وی با اشاره به اینکه اقدام دولت برای غنی سازی اورانیوم استکبار جهانی را خشمگین کرد،گفت: متاسفانه هنوز عده ای در داخل دل بسته به آمریکا هستند که باید در خصوص امید داشتن به مذاکره با استکبار تجدیدنظر کنند.

رنجبر با به اوضاع کشور آمریکا و تقلب هر دو رئیس جمهور این کشور در انتخابات افزود:آنچه که آمریکایی ها می خواستند در فتنه ۸۸ بر سر ایران بیاورند بر سر خودشان آمد.

وی با تاکید بر اینکه باید تحریم ها برداشته شود، گفت:وقتی آمریکا و اروپا به تعهدات خود در برجام پایبند نیستند ما هم به برجام باز نخواهیم گشت.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست