• تاریخ: دسامبر 28, 2020
  • شناسه خبر: 28010

انتقاد شدید روحانی از عدم همکاری شورای شهر رودسر برای ساخت مسجد در شهرک شهید رجایی

امام‌جمعه رودسر از عدم همکاری شورای اسلامی این شهر برای ساخت مسجد در شهرک شهید رجایی رودسر انتقاد شدید کرد و گفت: آقایانی که به فکر آسفالت و رنگ‌آمیزی کوچه و خیابان‌ها هستید قدری به فکر دین مردم باشید و به بهانه واهی شای ...

به گزارش رصدرودسر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین تقی روحانی عصر امروز در مراسم افتتاح نمایشگاه تجسمی بانوی بی‌نشان به مناسبت شهادت حضرت زهرا (س) در شهرک شهید رجایی که توسط پایگاه مقاومت شهید بهشتی رودسر برپاشده، اظهار کرد: پایگاه مقاومت شهید بهشتی رودسر به‌رغم بیماری منحوس کرونا فعالیت‌های فرهنگی زیادی در راستای تقویت فضای معنوی شهرستان داشته که جای قدردانی است.

وی با تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه، سالروز شهادت سردار سلیمانی و چهلمین روز درگذشت شهید دانشمند کشور فخری زاده افزود: زنده‌بودن نام حضرت زهرا (س) یعنی زنده‌بودن نام اسلام ناب محمدی است.

امام‌جمعه رودسر احداث مسجد در منطقه شهرک شهید رجایی را خواسته مردم این منطقه دانست و بیان کرد: به‌رغم همه ظرفیت‌ها و مشتاق بودن مردم شهرک شهید رجایی رودسر برای احداث مسجد تا حول خانه خدا اجتماع کنند اما شورای اسلامی شهر رودسر با ساخت مسجد در این منطقه مخالفت کرده است.

وی ساخت چنین سوله‌هایی برای برپایی برنامه‌های فرهنگی که با هماهنگی شهرداری در اختیار پایگاه مقاومت قرارگرفته را موقتی خواند و افزود: متأسفانه شورا که نام اسلامی را یدک می‌کشد جای اینکه دغدغه دین داشته باشد با این حرکت خود خلاف دین حرکت کرده است.

روحانی از شورای اسلامی این شهر برای جلوگیری از ساخت مسجد در شهرک شهید رجایی رودسر گلایه کرد و گفت: آقایانی که به فکر آسفالت و رنگ‌آمیزی کوچه و خیابان‌ها هستید قدری به فکر دین مردم باشید و به بهانه واهی شاید هم هوای نفسانی جلوی ساخت مسجد را گرفتید با کمک جوانان پرشور و مردم پرانگیزه منطقه مسجد را بنا می‌کنیم.

وی جان‌فشانی‌های حضرت زهرا (س) را نماد دفاع از حریم ولایت خواند و تصریح کرد: همه ناله‌های حضرت صدیقه طاهره برای زنده ماندن اسلام نابی بود که پیامبر اسلام ترسیم کرده بود و به دست امیرالمؤمنین داده بود تا یک عده نااهلان و نامحرمان مسیر اسلام را کج نکنند.

امام‌جمعه رودسر با تأکید بر ضرورت استمرار ولایت و قرار گرفتن زیر چتر ولایت در عصر حاضر بیان کرد: در فتنه ۸۸ عده‌ای از نااهلان و نامحرمان به بهانه تقلب در انتخابات مردم را مقابل انقلاب قراردادند تا انقلاب را نابود کنند اما مردم با بصیر گیلان یک روز جلوتر از ملت ایران در ۸ دی و مردم رودسر جلوتر از دیگران در ۷ دی برای حمایت از ولایت به میدان آمدند تا نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کنند و اسلام ناب زیر چتر ولایت رهبری باقی بماند. 

وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ فتنه براندازی نظام متکی بر ولایت بود، گفت: آن‌هایی که می‌خواستند به کمک داعش اسلام آمریکایی به منطقه خاورمیانه برگردد اما شهید سلیمانی جانش را در کف دست گرفت برای اینکه اسلام ناب بماند و از مسیرش خارج نشود و دشمنان موفق نشوند.

روحانی با بیان اینکه گریه‌های حضرت زهرا (س) موجب بصیرت افزایی مردم شد بنابراین دشمن خط زهرا (س) را هدف قرار داده است، تصریح کرد: زبیرها و طلحه‌ها با وسوسه خناسان در تاریخ اسلام از خط ولایت خارج شدند اما این ملت با بصیر اجازه نمی‌دهند که هر کاری که این نااهلان و نامحرمان بخواهند انجام دهند همان بهتر که در کنج خانه بمانند و با دنیا وداع کنند.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست