• تاریخ: دسامبر 12, 2020
  • شناسه خبر: 27997

انتقادهای سازنده خبرنگاران عامل توسعه شهر خواهد بود

شهردار کومله با بیان اینکه از نقدهای سازنده و دلسوزانه استقبال می کند، گفت: انتقادهای سازنده خبرنگاران و اصحاب رسانه عامل توسعه شهر خواهد بود. ...

به گزارش رصدرودسر،مهندس منوچهر مهدی پور در نشست خبرنگاران و فضاهای مجازی با فرماندار لنگرود که در سالن فرمانداری شهرستان لنگرود برگزار شد،با بیان اینکه خبرنگاران چشم مردم و از سوی دیگر کمک حال مسوولان هستند، اظهار کرد: یکی از رسالت های خبرنگاران و اصحاب رسانه امیدافزایی در جامعه است.

وی خبرنگاران را پل ارتباطی مردم و مسوولان در رفع مشکلات و بیان کاستی ها دانست و افزود : مدیران نباید در مقابل مطالبه گری خبرنگاران گارد تهاجمی یا دفاعی داشته باشند و آن ها را مقابل خود ببینند.

شهردار کومله با قدردانی از تلاش شبانه روزی خبرنگاران در انعکاس مطلوب خبرها تصریح کرد:انتقادهای سازنده و دلسوزانه از سوی خبرنگاران و اصحاب رسانه عامل توسعه شهر خواهد بود و نقش سازنده ای در پویایی و کمک به مسوولان در انجام بهتر وظایف شان دارد.


وی با بیان اینکه شهرداری کومله از نقدهای سازنده استقبال می کند، گفت: رسانه ها باید نقدهای سازنده و سالم داشته باشند و مطالبات به حق مردم را به گوش مسوولان برسانند مدیریت شهری کومله هم از نقدمنصفانه که می تواند به بهبود و اصلاح امور و توسعه شهر کمک کند استقبال می کند.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست