• تاریخ: دسامبر 10, 2020
  • شناسه خبر: 27991

نقش تاثیرگذار همراهی و همدلی رسانه ها در موفقیت مدیریت شهری لنگرود

شهردار لنگرود با اشاره به نقش تاثیرگذار همراهی و همدلی رسانه ها در موفقیت مدیریت این شهرداری گفت:خبرنگاران توانسته اند با رخصد دقیق همه فعالیت های شهرداری لنگرود، به صورت شفاف مسایل موجود را بیان و ما را در حل نکات مغفول ...

به گزارش رصدرودسر، سیدمهدی رجایی عصر امروز در جمع مدیران و نشست فرماندار لنگرود با  اصحاب رسانه و فضاهای مجازی که در سالن اجتماعات این فرمانداری برگزار شد با اشاره به نقش مهم رسانه ها در اطلاع رسانی جامعه اظهار کرد: رسانه ها یکی از مهم ترین و با ارزش ترین وسیله آگاهی رسانی افکار عمومی است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران به عنوان صدای مردم حق مطالبه گری دارند، افزود: خبرنگاران باید بتوانند بارعایت اصل بی طرفی و امانتداری اخبار را انتشار و اعتماد عمومی را جلب کنند.

شهردار لنگرود بر لزوم توجه و اهمیت به جایگاه خبرنگاران را مورد تاکید قرار داد و گفت: خبرنگاران بدون هیچ چشم داشتی شبانه روز برای روشنگری و فرهنگ سازی جامعه تلاش می کنند بنابراین لازم است تا با بررسی مشکلات خبرنگاران و ارائه راه حل ها امنیت شغلی خبرنگاران را فراهم کرد.

وی با اشاره به نقش رسانه ها در توسعه جامعه تصریح کرد: امروز اگر موفقیتی در مدیربت شهری لنگرود دیده می شود همراهی و همدلی رسانه ها بوده است.

رجایی رسانه ها را چشمان بیدار جامعه خواند که می توانند مدیران را در حل مشکلات کمک کنند ،افزود:خبرنگاران توانسته اند با رصد دقیق همه فعالیت های شهرداری لنگرود، به صورت شفاف مسایل موجود را بیان و ما را در حل نکات مغفول مانده یاری کردند.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست