• تاریخ: نوامبر 25, 2020
  • شناسه خبر: 27988

رسانه انقلابی سنگر جنگ نرم است

امام جمعه املش با بیان اینکه دفاع مقدس در عصر حاضر در فضای رسانه جریان دارد،گفت:رسانه انقلابی به عنوان سنگر جنگ نرم و خط مقدم مبارزه با همجمه های دشمنان انقلاب اسلامی است. ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام و المسلمین علی رنجبرعصر امروز در ‍ نشست صمیمی امام جمعه و فرمانده سپاه ناحیه با مسئول بسیج رسانه شهرستان املش که به مناسبت هفته بسیج پیرامون اهمیت رسانه و فضای مجازی برگزار شد از رسانه انقلابی به عنوان سنگر جنگ نرم و خط مقدم مبارزه با هجمه های دشمنان انقلاب اسلامی یاد کرد.

 وی با بیان اینکه امروزه فعالان فضای مجازی و رسانه ها , با حضور در میدان جدید جنگ نوین یعنی جنگ نرم، همان افسران بصیر هستند،افزود: دفاع مقدس در عصر حاضر در فضای رسانه جریان دارد.

امام جمعه املش با اعلام رضایت از تلاش های مسئول بسیج رسانه این شهرستان در تولیدات محتوایی ارزشی به مناسبت های مختلف تصریح کرد:از اتفاقات خوبی که در شهرستان املش رخ داده افتتاح دفتر بسیج رسانه بود که از زمان شروع فعالیت تاکنون با ایجاد فضای همدلی و هماهنگ در بین فعالان فضای مجازی و رسانه ها برای پیشبرد اهداف رسانه در شهرستان گام های بلندی برداشته است.

وی با تقدیر از رسانه های شهرستان املش با پیگیری سرهنگ یحیی پور فرمانده سپاه املش برای افتتاح دفتر بسیج رسانه این شهرستان افزود: تلاش های حامد محمدعلیزاده فعال فضای مجازی و مسئول بسیج رسانه این شهرستان قابل تقدیر است.

تولید مستند شهدای روحانیت املش توسط بسیج رسانه

مسئول بسیج رسانه املش نیز در این نشست با گرامیداشت هفته بسیج و گزارش مختصری ازمجموعه فعالیت های انجام شده در دفتر بسیج رسانه این شهرستان گفت:حضور هدفمند و آگاهانه در فضای مجازی در گرو داشتن سواد رسانه است.

به گفته وی کلاس های آموزش سواد رسانه در سطح شهرستان املش با موضوعات مختلف و متنوع در سطح مدارس , مساجد , پایگاه های مقاومت و تریبون های مختلف از جمله تریبون قرارگاه فرهنگی ماز جمعه برگزار شده که ماحصل این کلاس ها ارتباط خوب مخاطبان جهت تشکیل کلاس های تخصصی تر در این فضا بوده است.

حامد محمدعلیزاده با تقدیر از حضور روحانیون در این نشست به اهمیت حضور تخصصی روحانیت در عرصه رسانه اشاره کرد و افزود:در جنگ نرم دشمن با حضور قدرتمند در جبهه فرهنگی می توان به تهاجمات در این عرصه پاسخ محکم داد و این نیازمند حضور ویژه و پیشگام روحانیت است.

وی از تولید مستند برای شهدای روحانیت توسط بسیج رسانه شهرستان املش برای نخستین بار در این شهرستان خبر داد و گفت: نخستین مستند تولیدی از روحانی شهید احمد محمدعلیزاده است که به زودی در فضای مجازی و رسانه ها بارگذاری می شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست