• تاریخ: نوامبر 20, 2020
  • شناسه خبر: 27983

گشایش مشکلات اقتصادی کشور با تکیه بر توان بسیج

امام جمعه رودسر شجره طیبه بسیج را معجزه انقلاب اسلامی و رمز پایداری و عزت ملی دانست و گفت: باز شدن گره مشکلات اقتصادی کشور با تکیه بر توان بسیج امکان پذیر است نه تکیه بر برجام و دل خوش کردن به ارتباط با بایدن و ترامپ. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در نماز عبادی سیاسی این هفته رودسر که در مسجد ملاامیرا برگزار شد با گرامیداشت هفته مقدس بسیج اظهار کرد: روحیه بسیجی در تمام عرصه های انقلاب اسلامی حضور دارد.

وی با بیان اینکه امام(ره) نقش بسیج را برای انقلاب حیاتی می دانست ، افزود: بسیج چه در دوران دفاع مقدس و نبرد بی امان با ابرجنایتکاران و چه پس از آن در عرصه های سازندگی ، علمی،عمران و آبادانی و کمک به مردم در حوادث غیرمترقبه کارنامه بسیار درخشانی دارد.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه نه فقط جلوه نظامی و دفاعی بلکه همه جلوه های بسیج باید مورد توجه قرار گیرد،تصریح کرد: امروز مقاومتی را که در کشورهای مختلف مانند عراق، یمن، پاکستان،سوریه ، عزه  می بینیم همه از روحیه بسیجی است که برای حفظ کشورشان از فرهنگ بسیج انقلاب اسلامی الگو گرفته و تشکیل بسیج را داده اند.

وی شجره طیبه بسیج را معجزه انقلاب اسلامی و رمز پایداری و عزت ملی دانست و افزود: اگر امروز مسئوولان کشور قدر این نعمت را بدانند و به بسیج به عنوان لشکر مخلص خدا تکیه کنند می توانند بر مشکلات اقتصادی کشور فائق شوند.

روحانی با اشاره به تعبیر امام (ره) که اگر قدر بسیج را ندانیم در آتش قهر الهی خواهیم سوخت ، گفت:باز شدن گره مشکلات اقتصادی کشور با تکیه بر توان بسیج امکان پذیر است نه تکیه بر برجام و دل خوش کردن به ارتباط با بایدن و ترامپ.

وی با اشاره به اینکه دشمنان از بسیج سیلی خورده اند، بیان کرد: دشمنان ما بدانند که با یک ملت بسیجی مواجه هستند اگر غلطی بکنند مشت آهنین بسیج به همراه دیگر نیروهای مسلح بر سرشان فرود خواهد آمد.

امام جمعه رودسر خطاب به آمریکا که ملت ایران انتقام خون حاج قاسم را خواهند گرفت، گفت: ملت بزرگ ایران اسلامی انتقام خون سردار بزرگ را با اهدافی که برای خود تعیین کرده به موقع از استکبار خواهد گرفت.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست