• تاریخ: نوامبر 20, 2020
  • شناسه خبر: 27985

دل بستن به حکومت جدید آمریکا عقلانی نیست

امام جمعه املش با اشاره به اینکه برخی گشایش اقتصادی کشور را به بایدن یا ترامپ گره می زنند، گفت: آمریکا در داخل خودش درگیر بوده و در حال ضعف و افول است دل بستن به حکومت جدید آمریکا عقلانی نیست. ...

به گزارش رصد رودسر، حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر در نماز عبادی سیاسی این هفته املش که در مصلای این شهر برگزار شد، با گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج یکی از عوامل اقتدار انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به تلاش برخی مسئوولان غرب گرای کشور برای از سرگیری برجام و دل بستن به حکومت جدید آمریکا افزود:برخی تلاش می کنند که ذائقه مردم را تغییر دهند در حالیکه از سرگیری مذاکرات و دل بستن به حکومت جدید آمریکا عقلانی نیست بزرگ ترین دستاورد برجام برای ایران این بود که مردم به بدعهدی آمریکا پی بردند و فهمیدند باید مقاومت کنند.

امام جمعه املش با بیان اینکه ۸۰ درصد ملت بزرگ ایران به آمریکا بی اعتماد هستند، تصریح کرد:آمریکا در داخل خودش درگیر بوده و در حال ضعف و افول است و راهکار طلایی برای ملت ایران تکیه بر توان داخل برای حل مشکلات اقتصادی و اشتغال بوده نه تکیه به بایدن یا ترامپ.

وی با بیان اینکه در آینده خواهیم دید که ترامپ و بایدن برای تحریم های سخت تر ایران با هم بیعت خواهند کرد،افزود: جنگ هراسی و ایجاد رعب و وحشت در مردم با جنگ رسانه ای توسط برخی افراد آغاز شده است.

رنجبر با اشاره به اینکه برخی گشایش اقتصادی کشور را به بایدن یا ترامپ گره می زنند، گفت: این مسایل سیاسی است که برخی گروه یا حزب برای پیروزی در انتخابات آینده با ارزان کردن ارز و دلار وگره زدن همه مسایل اقتصادی به آمریکا، بعد از آن ما شاهد گرانی مجدد خواهیم بود.

وی با اشاره به ساخت و احداث الحاق ناو اقیانوس پیمای شهید رودکی توسط سپاه پاسداران و بسیج افزود: این ناو بزرگ یک شهرکت امنیتی و حامی بسیار بزرگی برای حرکت کشتی های ایران خواهد بود و سپاه پاسداران به رغم همه تحریم های توانست این گام بزرگ را عزت و اقتدار کشور بردارد.

 با اشاره به طرح دولت برای کنترل ویروس کرونا با همکاری همه نهادها و مردم از فردا در مناطق قرمز و زرد، بیان کرد: برخی افراد کم درآمد و اقشار ضعیف جامعه در این طرح نیازمند حمایت ها و پشتیبانی بیشتر هستند که شایسته با شناسایی این افراد حتما مورد توجه قرار گیرند.

امام جمعه املش با اشاره به اینکه با شیوع کرونا تاکنون بیش از ۸ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان املشی توزیع شده است، افزود: در هفته بسیج تلاش می شود که بیش از یک هزار بسته معیشتی توسط خیرین ، بسیج و سپاه پاسداران بین نیازمندان این شهرستان توزیع شود.

انتهای پیام/

خبرنگار:ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست