• تاریخ: نوامبر 18, 2020
  • شناسه خبر: 27977

برگزاری ۲۲۳ برنامه عمرانی و فرهنگی به مناسبت هفته بسیج در رودسر

فرمانده سپاه ناحیه رودسر از برگزاری ۲۲۳ برنامه عمرانی، خدماتی ،اجتماعی و فرهنگی به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد و گفت: برنامه های هفته بسیج با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان برگزار می شود. ...

به گزارش رصدرودسر، سرهنگ پاسدار اسماعیل حسنی عصر امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: بسیج این شجره طیبه را حضرت امام (ره) پس از پیروزی انقلاب اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آورد و هر چه بیشتر از عمر با برکت این شجره طیبه می گذرد بیشتر از ثمرات آن بهره مند می شویم.

وی با بیان اینکه دوراندیشی امام (ره) باعث شد که از موهبت الهی بسیج در ایام جنگ بهره مند شویم، افزود: همه اقشار مختلف بسیج در ایام دفاع مقدس جانانه وارد میدان شدند و از سرزمین و کیان کشور دفاع کردند.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با بیان اینکه بسیج در همه عرصه های امنیتی،نظامی ،فرهنگی و سازندگی در بحث رسانه، فرهنگی،اجتماعی و اقتصادی که حرفی برای گفتن داشت وارد شد، تصریح کرد: بسیج به عنوان کلید طلایی و حلال بسیاری از مشکلات کشور در تمام سختی ها و عرصه های مختلف به عنوان یک عضو پیشگام انقلاب اسلامی و اثرگذار ورود کرد.

وی از برگزاری ۲۲۳ برنامه عمرانی، خدماتی ،اجتماعی و فرهنگی به مناسبت هفته بسیج در این شهرستان خبر داد و گفت: برنامه های هفته بسیج با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در این شهرستان برگزار می شود.

حسنی « بسیج پیشرو خدمت و امیدآفرین» را شعار محوری هفته بسیج امسال اعلام کرد و افزود: این شعار باید در حمایت و کمک به اقشار آسیب پذیر جامعه سرلوحه کار همه بسیجیان قرار گیرد.

وی از افتتاح چهار واحد مسکن مددجویی با اعتباری بالغ بر ۲۸۰ میلیون تومان در بخش های مختلف شهرستان رودسر خبر داد و گفت:تجلیل از ۵۱ نفر از حافظان قرآنی در راستای ترویج حفظ قرآن انجام می شود.

وی واکسیناسیون دام و طیور با کمک جهاد کشاورزی و دامپزشکی،مشاوره حقوقی رایگان قبل از خطبه های نماز جمعه، اهدای بسته های معیشتی ،احداث پایگاه مقاومت ،برپایی ایستگاه سلامت با همکاری شبکه بهداشت،نشست های بصیرتی و گردهمایی بسیجیان و غیره را از دیگر برنامه های گرامیداشت هفته بسیج در شهرستان رودسر اعلام کرد.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست