• تاریخ: اکتبر 20, 2020
  • شناسه خبر: 27971

۱۳ آبان روز یکپارچگی ملت ایران است

فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه روز ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، گفت:این روز بزرگ نشانه وحدت و یکپارچگی ملت ایران است. ...

به گزارش رصدرودسر،رحیم حیدری عصر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود برگزار شد، اظهار کرد: یوم الله ۱۳ آبان یادآور سه رخداد بزرگ و تاریخ ساز،روز تبعید معمار کبیر انقلاب به ترکیه در سال ۱۳۴۲، شهادت جمعی از دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ است.

 وی با بیان اینکه حضرت امام راحل در مقابل استکبار جهانی موضع خاص و شفافی داشت و برای خراب کردن روحیه نظام سلطه فرمود« یاوران من خفته در گهواره ها هستند»،افزود:در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ همان یاوران خفته در گهواره با نظام استکباری به مبارزه برخاستند و انقلاب به پیروزی رسید.

فرماندار لنگرود با تاکید بر لزوم بزرگ شمردن یوم الله ۱۳ آبان در جامعه تصریح کرد: با تاکید بر بزرگ شمردن این روز مهم و دیگر مناسبت ها در کشور و معرفی آن به نسل جدید جامعه، افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا هیچ راهپیمایی برگزار نمی شود و مراسم های دیگر که بیشتر در فضای مجازی برگزار خواهد شد باید در ایجاد انسجام و وحدت آفرینی جامعه و معرفی این روز بزرگ به نسل جدید توجه شود.

وی با اشاره به نقش مهم کانون های پرورش فکری کودکان و نوجوانان، مدارس و مراکز دانشگاهی در معرفی بزرگداشت ها و یوم الله ها به نسل جوان و نوجوان جامعه گفت: تلاش شود تا مراسم های این روز با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور همه اقشار جامعه که بتواند وحدت و یکپارچگی ملت ما را در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را به نمایش بگذارد برگزار شود.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست