• تاریخ: اکتبر 20, 2020
  • شناسه خبر: 27974

ضرورت نهادینه شدن مبارزه با استکبار در جامعه

امام جمعه کومله با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی جهانی و بر اساس استکبارستیزی است،گفت: ذات انقلاب اسلامی مبارزه با نظام استکبار بوده و باید روحیه استکبارستیزی در جامعه به خوبی تبیین و نهادینه شود. ...

به گزارش رصدرودسر،حجت الاسلام و المسلمین علیرضا محیطی عصر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی که در سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان لنگرود برگزار شد با گرامیداشت حلول ماه ربیع الاول اظهار کرد: ماه ربیع الاول پر از برکت، بخشش و برکت بوده و دارای مناسبت های مبارکی مانند ولادت حضرت خاتم الانبياء(ص) است.

وی ۱۳ آبان را روز استکبارستیزی خواند و افزود:این روز یادآور سه رخداد بزرگ و تاریخ ساز،روز تبعید معمار کبیر انقلاب به ترکیه در سال ۱۳۴۲، شهادت جمعی از دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی در سال ۱۳۵۸ است.

امام جمعه کومله با تاکید بر لزوم تبیین استکبارستیزی در جامعه تصریح کرد:ذات انقلاب اسلامی مبارزه با نظام استکبار بوده و باید روحیه استکبارستیزی در جامعه به خوبی تبیین و نهادینه شود.

وی روز ۱۳ آبان را نشانه وحدت و یکپارچگی ملت ایران در مبارزه به نظام سلطه است، گفت: ۱۳ آبان در تاریخ انقلاب اسلامی همواره روز ستیز حق و باطل بوده که این مبارزه تا ابد ادامه خواهد داشت.

محیطی با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی جهانی بوده که بر اساس استکبارستیزی است،افزود:دشمنان انقلاب اسلامی بیکار ننشسته اند و به دشمنی خود با ما ادامه می دهند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در جنگ تمام عیار با نظام سلطه است، گفت:یکی از نقشه های دشمن این است که بتوانند گفتمان انقلاب اسلامی که براساس استکبارستیزی و مبارزه با ظلم و زورگویی بوده را از ملت ایران بگیرند.

انتهای پیام/

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست