• تاریخ: سپتامبر 28, 2020
  • شناسه خبر: 27966

آتش نشانان قهرمانان ایثار در عرصه خطر هستند

امام جمعه رودسر با بیان اینکه آتش نشانان قهرمانان ایثار و از خودگذشتگی در عرصه خطر هستند، گفت: آتش نشانان مانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، مجاهدانی هستند که برای تامین امنیت دیگران در هنگام بروز حوادث جان خود را برکف گ ...

به گزارش رصدرودسر، حجت اسلام و المسلمین تقی روحانی ظهر امروز در مراسم روز آتش نشان که توسط شهرداری رودسر برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای آتش نشان اظهار کرد: سرزمین ایران اسلامی پر از قهرمانان در عرصه های مختلف است.

وی با بیان اینکه آتش نشانان قهرمانان ایثار و از خودگذشتگی در عرصه خطر هستند، افزود: آتش نشانان مانند رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، مجاهدانی هستند که برای تامین امنیت دیگران در هنگام بروز حوادث جان خود را برکف گرفته و خطر می کنند.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه آتش نشانان کمک به دیگران را از وظایف خود می دانند، تصریح کرد: شهدای آتش نشان در عمل ثابت کردند که برای نجات دیگران از حوادث همیشه آماده از خودگذشتگی در میدان خطر هستند.

وی با تاکید بر لزوم نامگذاری یکی از میادین شهر رودسر به نام آتش نشان گفت:این اقدام در راستای تکریم و یادآوری حماسه آفرینی ها و ازخودگذشتگی های آتش نشانان میهن اسلامی است.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست