• تاریخ: سپتامبر 27, 2020
  • شناسه خبر: 27963

رسالت رسانه ها ترویج گفتمان انقلاب اسلامی است

مسئوول بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به ضرورت برخورداری خبرنگاران با اطلاعات لازم در جنگ رسانه ای گفت: رسالت رسانه ها ترویج گفتمان انقلاب اسلامی در دنیا است. ...

 به گزارش رصدرودسر، مهدی پارسا عصر امروز در مراسم افتتاح دفتر بسیج رسانه املش که در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد با گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس اظهار کرد:هفته دفاع مقدس یادآور هشت سال مقاومت و هشت سال ایستادگی در برابر ابرقدرت های دنیا است.

وی با بیان اینکه عراق با چراغ سبز آمریکا به ایران حمله کرد، افزود: دشمنی که با حمایت های کشورهای ابرقدرت دنیا به ممکلت ما حمله کرده بود توانستیم با ایثار، ایستادگی  و جانفشانی های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس در مقابل آن ها مقاومت کنیم و به پیروزی برسیم.

مسئوول بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم تداوم راه شهدا تصریح کرد:هدف دشمن از تجاوز به خاک کشورمان سرنگونی نظام جمهوری اسلامی بود اما شهدا با هدایت های امام(ره) از جان عزیزشان گذشتند و اجازه ندادند که یک وجب از خاک کشورمان را دشمن به یغما ببرد.

وی با بیان اینکه در دوران هشت سال دفاع مقدس بیش از ۲۳۰ هزار نفر از بهترین سرمایه های کشورمان را تقدیم انقلاب کردیم و به شهادت رسیدند، گفت:منطق انقلاب ما منطق الهی و دینی بود و امرو با این منطق با دنیا صحبت می کنیم.

پارسا عزت ، اقتدار و عظمت امروز ایران اسلامی در جهان را مدیون خون شهدا دانست و افزود: به رغم همه تهدیدها و تحریم های دشمن امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار قرار دارد و ملت ایران این عزت را مدیون فرهنگ مقاومتی است که از دوران دفاع مقدس یاد گرفتند.

وی به اشاره به اهمیت قدرت رسانه ها در جهان گفت: امروز قدرتی می تواند اعلام وجود کند که در جنگ رسانه ای روایت اول را ارائه دهد.

مسئوول بسیج رسانه سپاه قدس گیلان با اشاره به فعالیت ۴۴۴ رسانه در استان گیلان افزود: از همه رسانه های مهم شامل خبرگزاری ها ، سایت ها و نشریات در استان گیلان فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه در دوران دفاع مقدس تعدد رسانه ای وجود نداشت ، بیان کرد: رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس به رغم همه مشکلات و محدودیت های امکانات بعضاً رسالت یک خبرنگار را هم انجام می دادند و همانند شهید آوینی کاری کردند که سند ماندگار کشور شد.

به گفته پارسا امروز در نظام حاکمیتی انقلاب اسلامی همه ما می توانیم یک رسانه باشیم و چه بسیار از شهروندان ما که شهروند خبرنگار هستند صحنه های اتفاق افتاده را اطلاع رسانی می کنند.

وی با اشاره به وجود ۲۴۴ شهید در حوزه رسانه گفت: امروز خبرنگاران باید به عنوان میراث داران شهدای رسانه باید رسالت ترویج گفتمان انقلاب انقلاب اسلامی را برعهده گیرند و با استفاده از اطلاعات و آگاهی لازم در جنگ رسانه ای و اطلاعات موفق عمل کنند .

به گزارش خبرگزاری فارس با حضور مسئوول بسیج رسانه سپاه قدس گیلان ، امام جمعه و فرمانده سپاه املش دفتر بسیج رسانه املش در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان افتتاح شد.

انتهای پیام/

خبرنگار : منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست