• تاریخ: سپتامبر 22, 2020
  • شناسه خبر: 27935

اقتدار نظام مدیون مقاومت رزمندگان دوران دفاع مقدس است

امام جمعه رودسر با تاکید بر لزوم تبیین و ترویج رشادت های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جامعه گفت: امنیت ،اقتدار و عزت امروز کشورمان را مدیون از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم و همه باید قدردان ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی امروز در آئین زنگ مقاومت در مدارس رودسر با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس اظهار کرد: هشت سال جنگ تحمیلی به واسطه حمله رژیم بعثی عراق و با حمایت ابرقدرت های جهان علیه ایران اسلامی انجام گرفت.

وی با اشاره به ایستادگی ملت ایران در برابر دشمن افزود: رشادت و ایثارگری های رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس موجب شد تا در این جنگ نابرابر پیروز شویم و حتی یک و جب از خاک کشورمان را به دشمن ندهیم.

امام جمعه رودسر با تاکید بر لزوم تبیین و ترویج رشادت های شهدا و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جامعه تصریح کرد: امنیت ،اقتدار و عزت امروز کشورمان را مدیون از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان هشت سال دفاع مقدس هستیم و همه باید قدردان شهدا باشیم تا دستاوردهایشان مخدوش نشود.

وی با اشاره به تحریم های کمرشکن و ظالمانه دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران افزود: با مقاومتی که ملت ایران در برابر این تحریم ها انجام داده اند یقیناً دشمن در این جبهه هم شکست خواهد خورد.

انتهای پیام/

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست