• تاریخ: سپتامبر 20, 2020
  • شناسه خبر: 27929

نقش برجسته خیرین مدرسه ساز در پیشبرد علمی کشور

امام جمعه رودسر به نقش برجسته خیرین مدرسه ساز در تامین فضای آموزشی مورد نیاز آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: خیرین مدرسه ساز با سخاوت بخشی از مال خود به پیشبرد علمی کشور کمک می کنند. ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین تقی روحانی در مراسم بازدید از پروژه اجرای پویش محرمی(طرح آجر به آجر) احداث دبستان شهید الیاس باقری در دهکده قدس کلاچای اظهار کرد:برای رفع مشکلات فضاهای آموزشی ورود جدی تر خیرین، اولیای دانش آموزان و حمایت مسئوولان ضروری است.

وی با اشاره به اینکه پس از ۴۰ سال از عمر انقلاب وجود مدارس حلبی آباد شایسته و برازنده نظام نیست ، افزود: برای رفع مشکلات و تامین فضای آموزشی مورد نیاز آموزش و پرورش در توان هیچ دولتی نیست بنابراین نقش خیرین مدرسه ساز در این امر بسیار برجسته و مهم است.

امام جمعه رودسر با بیان اینکه خیرین با سخاوت بخشی از مال خود در مسیر مدرسه سازی به پیشبرد علمی کشور کمک می کنند، تصریح کرد: تلاش ها برای ساخت مدارس باید مستمر باشد تا فضاهای آموزشی مورد نیاز دانش آموزان تامین شود.

وی با گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس گفت: امنیت ،اقتدار و عزت امروز کشور مدیون از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است و همه باید قدردان شهدا باشیم تا دستاوردهایشان مخدوش نشود.

به گزارش رصدرودسر در این مراسم مدیر عامل و ریاست هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز استان گیلان و جمعی از خیرین شهرستان رودسر حضور داشتند.

انتهای پیام/

خبرنگار : منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست