• تاریخ: سپتامبر 20, 2020
  • شناسه خبر: 27926

برگزاری ۲۴۷ برنامه عمرانی و فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در رودسر

فرمانده سپاه ناحیه رودسر از برگزاری ۲۴۷ برنامه عمرانی و فرهنگی به مناسبت هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر،سرهنگ پاسدار اسماعیل حسنی پیش از ظهر امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان با محوریت چهلمین سالروز هفته دفاع مقدس اظهار کرد:امنیت،آرامش و عزت امروز کشور مدیون از خودگذشتگی،ایثار و جانفشانی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.

وی هفته دفاع مقدس را یادآور هشت سال مقاومت و ایستادگی در برابر ابرقدرت های دنیا دانست و افزود: با رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان دوران دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک کشور به دست دشمنان داده نشد.

فرمانده سپاه ناحیه رودسر با تاکید بر لزوم ترویج و تبیین اهداف والای رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در دفاع از کیان کشور و اسلام تصریح کرد:یکی از رسالت های خبرنگاران و اصحاب رسانه زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و فرهنگ شهادت در جامعه است تا نسل جوان و نوجوان ما از این رشادت ها و از ایثارگری ها الگو بگیرند.

وی اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه خاورمیانه را مرهون از خودگذشتگی و ایثار رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس دانست و گفت:امروز به برکت این جانفشانی های رزمندگان ایران اسلامی به قدرت نظامی عظیمی دست یافته که دشمنان اسلام نمی توانند فکر تجاوز به این کشور را داشته باشند.

حسنی  شعار چهلمین سالگردهفته دفاع مقدس را « ما قوی هستیم » اعلام کرد و افزود:به مناسبت این هفته ۲۴۷ برنامه عمرانی، خدماتی ، فرهنگی و  ورزشی در شهرستان رودسر برگزار می شود.

وی از افتتاح ۱۸ واحد مسکن مددجویی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان به مناسبت هفته دفاع مقدس در شهرستان رودسر خبر داد و بیان کرد:یکی از رسالت های سپاه پاسداران در کنار دفاع از انقلاب و نظام حمایت از محرومان است.

 فرمانده سپاه ناحیه رودسر با اشاره به افتتاح سه پایگاه مقاومت بسیج با ۹۹ میلیون تومان در این شهرستان افزود: نمایشگاه عکس رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری مسابقات ورزشی، کتابخوانی و دیدار با خانواده های معظم شهدا و غیره از مهم ترین برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان رودسر است.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست