• تاریخ: سپتامبر 6, 2020
  • شناسه خبر: 27904

کمک مومنانه ورزشکاران رودسر به آسیب دیدگان کرونا

رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر با اشاره به کمک مومنانه ورزشکاران این شهرستان به آسیب دیدگان از کرونا گفت: ۸۱ بسته معیشتی به ارزش بیش از ۱۰ میلیون تومان از کمک های مومنانه ورزشکاران رودسر بین نیازمندان توزیع شد. ...

به گزارش رصدرودسر، اسدالله عبدالله تابار پیش از ظهر امروز در مراسم سومین مرحله از رزمایش کمک مومنانه جامعه ورزش رودسر از توزیع ۸۱ بسته از انواع کالا به ارزش ۱۰ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان به آسیب دیدگان ویروس عالم گیر کرونا خبر داد.

وی با قدردانی از مشارکت روسای ادارات ورزش بخش های تابعه شهرستان رودسر ،هیات های ورزشی و بسیج ورزشکاران در جمع آوری کمک های مومنانه افزود: جامعه ورزش در رزمایش کمک های مومنانه همدلی و مواسات نقش پررنگی دارند.

رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر بیان کرد: در مرحله اول و دوم کمک های مومنانه ۳۶۰ بسته حمایتی به ارزش ۲۰ میلیون تومان در اختیار نیازمندان قرار گرفت.

جانشین سپاه ناحیه رودسر نیز در این مراسم با قدردانی از زحمات بی دریغ دستگاه ورزش رودسر در برگزاری رزمایش کمک های مومنانه و مواسات گفت:مرحله اول این طرح نیمه شعبان، مرحله دوم عید غدیر تا قربان و مرحله سوم دهه او محرم و مرحله چهارم در دهه آخر صفر اجرا می شود.

سرهنگ پاسدار مهدی پور با اشاره به اینکه معیشت خانواده های زیادی در جریان بیماری کرونا دچار آسیب شد،افزود: در مرحله اول مردم و خیرین شهرستان رودسر بالغ بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به نیازمندان و افراد آسیب دیده کمک کردند.

انتهای پیام/

خبرنگار: ثریا شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست