• تاریخ: سپتامبر 5, 2020
  • شناسه خبر: 27885

لزوم توجه مسئوولان آموزش و پرورش به تهذیب در کنار تحصیل دانش آموزان

امام جمعه رودسر با تاکید بر لزوم توجه مسئوولان آموزش و پرورش به تهذیب نفس در کنار تحصیل دانش آموزان گفت: تحصیل بدون تهذیب دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور ،خطر بزرگی برای آینده انقلاب است. ...

به گزارش رصدرودسر، در مراسم زنگ آغاز تحصیلی جدید که به صورت نمادین در مدرسه شهدای آزادی برگزار شد، اظهار کرد: خدا را شکر که امروز  به رغم بیماری عالم گیر کرونا شاهد حرکت عظیم علمی در کشور هستیم.

وی با بیان اینکه آغاز سال تحصیلی هر سال در کمال امنیت ، آسایش و آرامش در کشور به صدا در می آید، افزود: این امنیت و آرامش را مدیون هشت سال دفاع مقدس رزمندگان اسلام هستیم که هر سال آغاز سال تحصیلی با هفته دفاع مقدس عجین بود و امسال ۱۵ روز جلوتر سال تحصیلی جدید آغاز شده است.

امام جمعه رودسر با اشاره به اینکه رزمندگان اسلام و مدافعان حرم از جان خود گذشتند تا امنیت کشور تامین و فرزندان این سرزمین با آرامش به تحصیل بپردازند، تصریح کرد: امسال سال تحصیلی با بیرق یا حسین(ع) آغاز شده و با یا زینب(س) ادامه خواهد داشت.

وی با تاکید بر لزوم توجه مسئوولان آموزش و پرورش به تهذیب نفس در کنار تحصیل دانش آموزان گفت: تحصیل بدون تهذیب دانش آموزان به عنوان آینده سازان کشور ،خطر بزرگی برای آینده انقلاب است.

خبرنگار : منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست