• تاریخ: سپتامبر 4, 2020
  • شناسه خبر: 27881

۵۱ کیلومتر از شبکه های فشار ضعیف برق لنگرود کابلی می شود

رئیس اداره برق لنگرود گفت:با اعتبار بخش کمیسیون انرژی مجلس به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال، ۵۱ کیلومتر از شبکه های فشار ضعیف برق شهرستان همزمان با دهه فجر کابلی می شود. ...

به گزارش رصدرودسر؛مهندس احمدی در دومین روز از هفته دولت در مراسم افتتاح همزمان پروژه های برق که به صورت نمادین در روستای خانه پُشتان بخش اطاقور با حضور فرماندار لنگرود و جمعی از مدیران برگزار شد، اظهار کرد:پروژه های اداره برق در راستای تامین برق، رفع ضعف برق و پایداری خطوط اجرا شده است.

وی با اشاره به تقویت ۳۳پست هوایی با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال افزود:احداث شبکه فشارهوایی به طول ۳ کیلومتر و فشار ضعیف هوایی به طول ۱۱کیلومتر با اعتباری بالغ بر۳۰میلیارد ریال اجرا شده است.

رئیس اداره برق لنگرود گفت:با اعتبار بخش کمیسیون انرژی مجلس به مبلغ ۱۲۰ میلیارد ریال، ۵۱ کیلومتر از شبکه های فشار ضعیف برق شهرستان همزمان با دهه فجر کابلی می شود.

وی همچنین درخصوص نصب ۲۰ دستگاه پست هوایی جدید با اعتبار ۲۶ میلیارد ریال خبر داد و افزود:برای رفع ضعف برق روستای خانه پشتان ۴۵۰متر شبکه فشار متوسط احداث و نصب یک دستگاه پست هوایی ۱۰۰ بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون ريال هزینه شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست