• تاریخ: سپتامبر 4, 2020
  • شناسه خبر: 27861

چشم اندازی روشن برای توسعه و پیشرفت شهر کومله ایجاد شده است

با اقدامات موثر شهردار کومله چشم اندازی روشن برای توسعه و پیشرفت این شهر ایجاد شده است. ...

به گزارش رصدرودسر،منوچهر مهدی پور در مراسم تجلیل جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه که در محل دفتر شهردار و با حضور اعضای شورای اسلامی کومله و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: رسالت بزرگ و سنگین خبرنگاری بر دوش کسانی قرار می گیرد که به عنوان چشم و گوش مردم و مسئوولان و برای آگاه سازی جامعه احساس مسئوولیت می کنند. 

وی با بیان اینکه رسالت امروز خبرنگاران با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و شیوع بیماری کرونا سنگین تر از گذشته شده است،افزود:دشمن برای ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی به دنبال ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه است خبرنگاران با مسئوولیتی که دارند امید و نشاط را در جامعه تزریق کنند.

شهردار کومله با اشاره به اقدامات موثر این شهرداری در حوزه های مختلف عمرانی و فرهنگی طی ۹ ماه گذشته تصریح کرد: همه تلاش شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر کومله ارتقای خدمت رسانی به مردم و افزایش رضایت مندی شهروندان است. 

شهردار کومله با بیان اینکه توسعه زیرساخت های شهری گامی موثر در توسعه شهر محسوب می شود، گفت: سامان بخشی سیستم اداری، تهیه طرح جامع تفضیلی، لوله گذاری دفع آبهای سطحی به طول سه کیلومتر، دو هزار و ۶۰۰ مترمربع روکش آسفالت، دیوارنگاری، احداث خیابان طبیعت، تملک زمین ورودی شهر برای احداث میدان و خرید چهار دستگاه ناوگان بخشی از اقدامات انجام شده است.

وی با بیان اینکه برنامه های شهرداری کومله برنامه محور است، افزود:ساماندهی نگین سبز و پیاده رو استخر شهر ، بهره برداری از پارک باغ سیزده بدر شهید رزاقی تا چهار آینده، احداث واحد خدمات شهری در هفته دولت از پروژه های در دست اقدام است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست