• تاریخ: سپتامبر 4, 2020
  • شناسه خبر: 27876

افتتاح ۴ میلیارد تومان از پروژهای توسعه عمران شهری کومله

در چهارمین روز از هفته دولت ۴ میلیارد تومان از پروژه های توسعه عمرانی شهری کومله با حضور نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار شهرستان لنگرود، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کومله برگزارشد. ...

به گزارش رصدرودسر،شهردار کومله با اشاره به افتتاح پروژه های این شهرداری با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد تومان اظهار کرد: پروژه های توسعه عمران شهرداری کومله با ۱۵ عنوان در قالب ۴۸ پروژه اجرایی و در چهارمین روز از هفته دولت به بهره برداری رسید.

دکتر منوچهر مهدی پور با اشاره به اینکه اجرای پروژه های عمرانی شهرداری کومله از آذر ماه ۱۳۹۸ آغاز شد، افزود: اجرای ۱۱ هزار مترمربع از روکش آسفالت کوچه های سطح شهر در قالب ۱۰ پروژه، هشت هزار مترمربع زیرسازی کوچه ها در قالب ۶ پروژه ، یک هزار و ۵۰۰ متر لوله گذاری دفع آب های سطحی در قالب ۱۳ پروژه،  لایروبی مکانیزه کلیه فاضلاب های مسدود شهر از مهم ترین پروژه های اجرا شده است.

وی با بیان اینکه توسعه و پیشرفت شهر کومله در گرو برنامه ریزی صحیح و هدفمند است، تصریح کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر کومله تلاش می کنند تا با برنامه ریزی مناسب در راستای توسعه همه جانبه و پایدار شهر و تامین رفاه شهروندان گام بردارد.

احداث خیابان طبیعت کومله را از بن بست خارج می کند

سیده مائده هاشمی رئیس شورای شهر کومله با اشاره به اینکه اجرای پروژه های عمرانی این شهر ثمره همدلی و هم افزایی مدیریت شهری و اعضای شورای اسلامی بوده است، گفت:به رغم همه تنگناها و مشکلات با احداث خیابان طبیعت ،شهر کومله از بن بست خارج شده و سه منطقه لات محله، کشت سرا و خشک سل به حوزه شهری متصل می شود و این امر در رونق و توسعه اقتصادی شهر کمک خواهد کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست