• تاریخ: آگوست 26, 2020
  • شناسه خبر: 27857

۳۴طرح زیرساختی شهرداری رحیم آباد افتتاح شد

۳۴ طرح زیرساختی شهرداری رحیم آباد در چهارمین روز از هفته دولت با حضور معاون امور عمرانی و برنامه‌ریزی فرماندار رودسر، سرپرست بخشداری رحیم آباد، امام جمعه، سرپرست شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر رحیم آباد به بهره بردا ...

به گزارش رصدرودسر،سرپرست شهرداری رحیم آباد در آئین گشایش یک طرح عمرانی در بلوار آیت الله معصومی اظهار کرد: برای اجرای روکش آسفالت این بلوار به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع بالغ بر ۱۵۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی از افتتاح ۳۴ طرح زیرساختی شهر رحیم آباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد و افزود: بخش اعظم این اعتبارات از محل منابع داخلی و بخش دیگر از محل منابع استانی  تامین و هزینه شده است.

مهندس مظاهر آقاجانی آسفالت معابر شهری،  روکش آسفالت خیابان ها،  فرش موزاییک،  جدول گذاری، لوله گذاری با هدف هدایت آبهای سطحی،  سیستم روشنایی و چندین طرح دیگر را از پروژه های مورد افتتاح نام برد و تصریح کرد: اجرای طرح و اقدامات زیرساختی یقیناً به ارتقای سطح رفاه عمومی و زندگی شهروندی کمک خواهد کرد و در شتاب بخشی رشد و توسعه شهر رحیم آباد تاثیرگذار است .

سرپرست شهرداری رحیم آباد با بیان اینکه تلاش مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی این شهر در راستای ارتقای خدمت رسانی به شهروندان است، گفت: همکاری و حمایت های متقابل مردم و سایر دستگاه ها جهت توسعه فرهنگی ، اجتماعی، اقتصادی و عمرانی رحیم آباد ضروری است.

خبرنگار : منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست