• تاریخ: آگوست 23, 2020
  • شناسه خبر: 27850

افتتاح ۲۰۸ پروژه عام المنفعه رودسر در هفته دولت امسال

فرماندار رودسر از افتتاح ۲۰۸ پروژهه عام المنفعه با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد و ۳۴۶ میلیون تومان به مناسبت هفته دولت امسال خبر داد. ...

به گزارش رصدرودسر، حسین اسمعیل پور امروز در نشست با خبرنگاران این شهرستان اظهار کرد: هفته دولت فرصت مناسبی است تا بتوانیم خدمات دولت را در حوزه های مختلف برای مردم تبیین و تشریح شود.

وی از افتتتاح ۲۰۸ پروژه عام المنفعه به مناسیت هفته دولت در رودسر خبر داد و افزود: این پروژه ها در حوزه شهرسازی، آب ،برق، راه، کمیته امداد و بهزیستی، گردشگری و بخش خشوصی با اعتباری بالغ بر ۸۵ میلیارد و۳۴۶ میلیون تومان به بهره برداری می رسد.

فرماندار رودسر با اشاره به شرایط سخت تحریم ها و مشکلات اقتصادی حاکم بر کشور تصریح کرد: خوشبختانه به رغم همه مشکلات و تنگناهای مالی در شهزستان رودسر ما شاهد افزایش تعدد پروژه ها و همچنین از میزان اعتباری هستیم که بخش قابل توجهی مربوط به سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه های گردشگری است.

وی با تاکید بر لزوم حمایت هر چه بیشتر از حضور بخش خصوصی در شهرستان رودسر گفت: یکی از دلایلی که ما شاهد سرمایه گذاری گسترده بخش خصوصی در حوزه های مختلف هستیم وجود فضای امنیتی حاکم بر جامعه است هر چند تلاش عده ای از دشمنان خارجی و داخلی ایجاد اختلال و فصای ناامن است.

انتهای پیام/

خبرنگار : منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست