• تاریخ: آگوست 20, 2020
  • شناسه خبر: 27844

شهر لاهیجان به یک حسینیه بزرگ تبدیل می شود

سرپرست شهرداری لاهیجان از سیاه پوش شدن شهر لاهیجان در آستانه ماه محرم و تبدیل این شهر به یک حسینیه خبرداد و گفت: با فضاسازی و تبلیغات محیطی مناسب در راستای انتقال پیام عاشورا شهر لاهیجان رنگ و بوی عزای سیدالشهدا(ع) را به ...

یوسف قیامتیون امروز در گفت و گو با رصدرودسر، با اشاره به قرار گرفتن در آستانه ماه محرم و تسلیت شهادت امام حسین (ع) اظهار کرد: در آستانه ماه محرم، سیاه پوش کردن، پاکیزگی و آراستگی میادین، بلوارها، خیابان ها و محلات در دستور کار واحدهای مختلف شهرداری لاهیجان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه برگزاری مجالس عزاداری سیدالشهدا و یاران با وفایش در محرم امسال بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغ شده از سوی ستاد کرونا انجام خواهد شد، افزود: مدیریت شهری لاهیجان همچون سال‌های گذشته اقدامات لازم برای سیاه‌پوش کردن شهر و همکاری با هیئت‌های مذهبی در قالب دستورالعمل‌های ابلاغی ستاد کرونا را انجام می‌دهد.
سرپرست شهرداری لاهیجان با اشاره به فضاسازی و تبلیغات محیطی مناسب در راستای انتقال پیام عاشورا تصریح کرد: با توجه اینکه مردم شهر لاهیجان از قدیم نسبت به برگزاری مراسم های سنتی عزاداری سرور و سالار شهیدان در سطح کشور همیشه زبانزد بوده اند امسال ماه محرم با وجود کرونا و لزوم توجه به سلامت مردم  حال و هوای دیگری دارد و شهر لاهیجان به یک حسینیه بزرگ تبدیل شده است.
وی با بیان اینکه شهر لاهیجان با رعایت پروتکل های بهداشتی آماده برگزاری مراسم های عزاداری ویژه ماه محرم است،افزود: شهروندان باید با مراقبت‌های لازم زمینه حفظ سلامتی خود و اطرافیان را فراهم کرده و این ویروس را جدی بگیرند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست