• تاریخ: آگوست 14, 2020
  • شناسه خبر: 27823

علم سیدالشهدا با رعایت پروتکل های بهداشتی بر پا خواهد شد

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم گفت: امسال محرم متفاوتی داریم آن هایی که مدعی ولایت مداری هستند باید بتوانند امتحان پس بدهند و با رعایت پروتکل های بهداشتی علم سیدالشهدا امام حسین (ع) را بر پا کنند ...

به گزارش رصدرودسر، حجت الاسلام و المسلمین فتحی در خطبه های عبادی سیاسی امروز رودسر که در مسجد ملاامیرای این شهرستان برگزار شد، با بیان واقعه تاریخی مباهله و ارتباط آن با مباهله قرن اظهار کرد:  کسانی که حرف از مذاکره و وارد شدن از در دوستی می زنند نگاه تک بعدی دارند و از نهضت عاشورا و واقعه کربلا فقط مذاکره را درس مذاکره را یاد گرفته اند در حالیکه که پیامبر خدا اینگونه نبود.

وی با بیان اینکه وقتی دشمن در جنگ هشت ساله در برای ایران شکست خورد از راه های دیگر وارد شد، افزود: تلاش امروز دشمن برای ضربه زدن به انقلاب و نظام جمهوری اسلایم جنگ رسانه ها و تحریف ها است و اگر در جنگ تحریف ها بخواهیم پیروز شویم در جنگ تحریم ها شکست خواهیم خورد.

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به اینکه دشمن با ایجاد شبهاتی در فضاهای مجازی قتلگاهی برای جوانان درست کرده است،تصریح کرد:در این جنگ روانی که برای جامعه شیعه علی راه انداختند و تلاش می کنند با ایجاد اختلافات داخلی به نظام ضربه وارد کنند.

وی با اشاره به مشکلات اقتصادی جامعه و گرانی های افسار گسیخته اجناس گفت: مسئوولان برای کم کردن فشارهای اقتصادی بر مردم نظارت ها را بر بازار تشدید و قیمت ها را کنترل کنند تا کمتر شاهد جولان افزایش قیمت ها و چند قیمتی در بازار باشیم.

فتحی با اشاره به بارش های اخیر و آسیب به کشاورزی در رودسر افزود: توجه به مسایل شهر در اولویت است ما هر ساله با یک بارش شدید باران شاهد جاری شدن سیلاب در شهرستان رودسر هستیم مسئوولان باید با فراهم کردن زیرساخت های لازم خود را برای مقابله با این بحران آماده کنند.

وی با گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی بیان کرد: آزادگان با شجاعت و استقامت سال ها اسارت در زندان های رژیم بعثی عراق را تحمل کردند اما هرگز حاضر نشدند عزت ایران اسلامی را زیر سوال ببرند.

امام جمعه موقت رودسر با اشاره به نزدیک شدن به ماه محرم افزود: امسال محرم متفاوتی داریم امتحان پس بدهیم آن هایی که مدعی ولایت مداری هستند باید بتوانند امتحان پس بدهند و با رعایت پروتکل های بهداشتی علم سیدالشهدا امام حسین (ع) را بر پا کنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست