• تاریخ: آگوست 11, 2020
  • شناسه خبر: 27812

بازسازی و اصلاح ۸۰ درصد پیاده روهای لنگرود/ شورای شهر لنگرود از عملکرد شهردار راضی است

شهردار لنگرود از بازسازی و اصلاح ۸۰ درصد پیاده روهای سطح شهر در دوره پنجم شورا خبر داد و گفت:این شهرداری در سه ماهه نخست امسال بیش از ۱۵ میلیارد تومان آسفالت در معابر شهر را اجرایی و عملیاتی کرده است. ...

به گزارش رصدرودسر، سیدمهدی رجایی در مراسم تجلیل جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه که در سالن اجتماعات شهرداری لنگرود و با حضور اعضای شورای اسلامی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد، با گرامیداشت روز خبرنگار اظهار کرد: خبرنگاران رسالت بزرگی در عرصه بالا بردن آگاهی و اطلاع رسانی به جامعه با انعکاس شفاف اخبار برعهده دارند و فرهنگ سازی عمومی را فراهم می سازند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران در جهت استیفای حقوق مردم تلاش می کنند، افزود: خبرنگاران زبان گویای مردم و پل ارتباطی بین مسئوولین و مردم هستند.

شهردار لنگرود از بازسازی و اصلاح ۸۰ درصد پیاده روهای سطح شهر در دوره پنجم شورا خبر داد و گفت:این شهرداری در سه ماهه نخست امسال بیش از ۱۵ میلیارد تومان آسفالت در معابر شهر را اجرایی و عملیاتی کرده است.

وی با اشاره به اجرای فضای سبز و تفریحی در محوطه روبروی سپاه با ایجاد نورپردازی و پیاده رو سازی تصریح کرد: اجرای پیاده روی سازی در خیابان سعدی از ابتدای پارک فجر تا میدان شهید نورانی به بقعه آقا سید محمد کیاکلایه و میدان اصلی شهر در دست اقدام است.

کارخانه کمپوست لنگرود با تکنولوژی روز دنیا احداث می شود
رجایی با بیان اینکه فاز اول کارخانه کمپوست لنگرود در مادیان گوابر به اتمام رسیده و تمامی دستگاه های کارخانه کمپوست به ارزش ۱۰ میلیارد تومان خریداری شده است،افزود: این کارخانه از به روز ترین کارخانه‌های کمپوست دنیا است که با راه اندازی این کارخانه ۷۰ درصد از زباله را به مواد آلی بی ضرر تبدیل خواهد کرد.

وی با اشاره به دیواره سازی ولایروبی رودخانه بزرگ شهر لنگرود و راه اندازی اسکله قایق سواری  در آن بیان کرد:رودخانه لنگرود از تمامی محلات قدیمی شهرعبور می کند و یکی از جاذبه های گردشگری بوده که به منظور جلوگیری از سیل زدگی برخی از نقاط این رودخانه، دیواره سازی آن ضروری است از آغاز فعالیت دوره پنجم شورا اسلامی و حضور بنده در شهرداری ، دیواره سازی حاشیه رودخانه شهر در دستور کار قرار گرفت و هر سال بخشی اجرایی شده امسال نیز حدود ۲۰۰ متر اجرایی خواهد شد.

شهردار لنگرود با اشاره به پیگیری های لازم برای پاسخگویی به مطالبات کارمندان به ویژه بازنشسته کردن کارمندان و پرداخت سنوات آن ها تصریح کرد: معوقه شهرداری به پیمانکاران بیش از سه میلیارد تومان بود که با پیگیری های به عمل آمده به روز شده و درحال حاضر هیچ چک برگشتی در دست اشخاص نیست و بدهی های معوقه تامین اجتماعی به مبلغ چهار میلیارد تومان پرداخت شده است.
وی با اشاره به افزایش فضای سرانه ورزشی شهر لنگرود در دوره پنجم شورا با احداث یک زمین استاندارد والیبال ساحلی و زمین بسکتبال خیابانی افزود: به افزایش درآمد پایدار شهرداری از طریق ایجاد بنگاه‌های تجاری اشاره کرد و گفت: مغازه های تجاری شهرداری لنگرود در مسیرجاده چمخاله که طی چند ماه آینده به بهره‌برداری خواهد رسید می تواند به افزایش درآمد پایدار شهرداری لنگرود کمک کند.

رضایت مندی شورای شهر لنگرود از عملکرد شهردار

رئیس شورای اسلامی شهر لنگرود نیز در این مراسم با اشاره به عملکرد مثبت مدیریت شهری لنگرود اظهار کرد: با حضور شهردار جوان در دوره پنجم شورا گام های موثری در راستای توسعه و آبادانی این شهر برداشته شد. غلامرضا منصفی با حمایت همه جانبه از عملکرد خوب شهردار و مجموعه شهرداری لنگرود در ارائه خدمات مختلف به شهروندان افزود: عملکرد این دوره از شورای شهر لنگرود عملکرد خوبی است و به اذعان مردم و کارشناسان صاحب نظر مهندس رجایی دلسوز شهر بوده و شورای اسلامی شهر لنگرود از مدیریت شهردار رضایت مندی کامل دارند و از شهردار می خواهیم با تمام توان به کار خود ادامه دهد.

خبرنگار: منور شعبان پور

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست